Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2007, 18:58   #9
cooler

cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunu önceden de foruma yazmistim, Coloccini gelmez, bu gelir...

Click the image to open in full size. Standard Lüttich Click the image to open in full size. Jupiler League Aktueller Nationalspieler: Click the image to open in full size. Vereinigte Staaten
Click the image to open in full size. Geburtsdatum:13.05.1982Alter:24Größe:1,94Nationali tät:Click the image to open in full size. Vereinigte Staaten
Click the image to open in full size. Nigeria Fuss:rechts Verein (RN):Standard Lüttich (5) Position:AbwehrPositionsdetails:InnenverteidigungV ertrag bis:2007Marktwert:5.000.000Spielerberater:Silkmann, BarryClick the image to open in full size. News zum Spieler» 07.04.2005US-Boy als Geißbock?

Bilmiyorum bu adami tanirmisiniz ama bu Belcika'nin en iyi savunma oyuncusu, sezon sonunda kontrati bitiyor yani kulübü de satmaya sicak bakar ve bonservisi cok yüksek olmaz. Lyon, Marseille, Porto ve Chelsea de bu oyuncuyu listelerine almislar, simdi dersiniz ki gercekci olalim, onu biz nerde aliriz, hep büyük kulüpler pesinden kosturuyor! Orasi belki öyle ama adam demis ki ben gittigim kulüpte cok forma sansi bulmak istiyorum yani gercekten istesek olabilir bu is. Ben diyorum ki hepimiz yönetimden almasini mi istesek ne:P
cooler Ofline