Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2007, 01:56   #101
{ThE DieSeL...}}
Banned

{ThE DieSeL...}} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
MeTaLliCaBeneR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ferruh abi sucumuz yok mac kaybedince hemen tigananin kellesi asiliyor bende onu koruma hakkimi kullaniyorum ama hala bir hatasindan donmesini bekliyorum o da ibrahim toraman sag bek oynayamiyor onun yerine ali tandogan daha etkili olur bence...

Gecen yildan beri bobocuyum ve bu yil hakli oldugumu gordum ve gurur duyuyorum boboyla bir zamanlar bizle alay edenler bile vardi bobo futbolcu degil falan diye simdi ne diyolar merak ediyorum ...

Sanli kaptan Bobo icin demisti ki "Bobo ya futbolcu diyenin futbol bilgisinden suphe ederim"
Bende simdi ona su cevabi veriyorum Bobodan bisey olmaz diyenlerin futbol bilgisinden suphe etmem sadece futbol la ilgilenme derim...

Biz gunluk yasamayi cok seviyoruz kazanirsak tigana super taraftarlarda je t'aime tigana die tezahurat yapiyor ama kaybedersek go home tigana ne bicim mantalite bu ben anlamiyorum...
iyi bende günlük yorum yapmadığımı gösterim sana..Size göre olağan üstü,harika bana göre normal ve olması gereken bir galibiyetten sonra bile tiganayı eleştiririm çünkü defasn bu maçta bile arkasına çok top kaçırdı.Ve 4 tane saşlam hücumcuyla oynadığımız bu maç yanıltmasın karşımızda grm savunma yapamayan ,presi hiç olmayan sadece göze hoş gelen bir futbol oynayan takım olmduğunuda unutmayız inşallah..