Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2007, 02:28   #1
NuraN
Dişi Kartal

NuraN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı'nda yeni dönem

Reklamcılar Derneği ile Reklamcılık Vakfı'nın 25 Ocak'ta yapılan genel kurullarında yeni dönem yönetim kurulları seçildi. Reklamcılar Derneği Başkanı olarak görev alan Cem Topçuoğlu, yeni dönemde önceliklerinin fikri mülkiyetin önemini vurgulamak olacağını açıkladı. Topçuoğlu şöyle konuştu:
"İletişim sektörü, özelde reklamcılık ülke büyümesine ve ekonomik istikrara işaret eden başlıca sektörlerdir. Reklam sektörü son dört yılda üst üste ve yüzde 20'leri aşan bir büyüme gerçekleştirmiştir. Yeni dönem yönetim kurulu olarak bu hızlı büyüme içindeki önceliğimizi fikri mülkiyetin önemi ve fikrin değerini ülkemizde yaygınlaştırmak olarak görüyoruz. Ancak bu koşulla markalarımızın büyüyebileceğine, yaratıcı düşünceye verilen değer ile ekonomimizin güçlenebileceğine inanıyoruz."
Reklamcılık Vakfı Başkanı olan Özgür Sağlam ise yaratıcı yetenekleri destekleyeceklerini belirterek şöyle dedi:
"Sektörünün taşıyıcı gücü yaratıcılıktır. Reklamcılık Vakfı olarak yaratıcı yetenekleri sektörümüze kazandırmak ve desteklemek için çalışacağız. Global ölçekte yaşanan gelişmeleri izleyeceğiz, global örgütlerle işbirliklerini geliştirerek çalışmayı sürdüreceğiz. AdschoolIstanbul, RV YazOkulu, STEP gibi markalaşmış eğitimlerimiz ve Türk Markalar Ansiklopedimiz başlıca etkinliklerimiz olacak" dedi.

Reklamcılar Derneği yeni Yönetim Kurulu
Cem Topçuoğlu - Başkan
Arzu Ünal - Asbaşkan
Atilla Aksoy
Demet Kiler
Faruk Kaptan
Jeffi Medina
Yiğit Şardan
Ahmet Gülüm
Banu Tekin
Haluk Sicimoğlu
Haluk Dülger