Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2007, 11:23   #107
autopsy

autopsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ofansif anlamda son dönemlerdeki en yaratıcı futbolumuzu oynadık.Bunda da en büyük katkı inanılmaz oynayan Bobo'dan geldi.Ona futbolcu değil diyen futbol ulemaları umarım bu adamın ne kadar kaliteli olduğunu görebilmişlerdir.Hem agresif,hem süratli,hem fizik gücü yüksek,hem de akıllı bir forvet.Son vuruşlarını biraz geliştirir ve biraz daha istikrarlı olursa çok daha iyi olacak.

Bunun yanında "nerdesiniz Tigana istifa diyenler" muhabbetini niye yaptığınızı anlayamadım.Sanki biz Beşiktaş'ın kaybetmesini istiyoruz.Evet benim fikrim değişmedi.Halen Tigana'nın kalmasını isteyecek birşey görmüyorum.Herşeyden önce kendinizle çelişiyorsunuz.Eğer istikrar için Tigana'yı destekliyorsanız sadece 1 maçla nasıl karar verdiğinizi anlamadım.Durun bakalım daha sadece bir Vestel Manisa maçı kazandık.Hem de tonla gol pozisyonu vererek.Halen iddaa ediyorum Delgado + Ricardinho lu 4 lü orta saha zor maçlarda direnemez.Tigana'nın bu tip maçlarda neler yapıcağını görmeden de karar vermek zor.Bu arada Kleberson'un kadro dışı kalması beni inanılmaz mutlu etti.Yüreksiz adamların bu takımda işi yok.Bir an önce paraya çevrilip yollanır umuyorum.

Bizi sonuçlara göre karar vermekle suçlayan arkadaşlar ; asıl sizler bir maçla karar veriyorsunuz.Umarım haklı çıkarsınız da Tigana başarılı olur ama ben maalesef buna inanamıyorum.