Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-02-2007, 02:32   #1
ferro1903
Banned

ferro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ladies And-İlker Ateş

Ladies and...

Bayanlar baylar... Bu yakınlarda "Bir başkadır Beşiktaş geceleri" diye bir beste yapılırsa hiç şaşırmayın. Şaka-maka Beşiktaş'ın Dolmabahçe geceleri bir sanat gösterisine dönüşmeye başladı. Seyirci sanki Devlet Opera ve Balesi'ni seyrediyor. Ne ararsanız var. Samba, rumba, tango, göbek havası, yani her türlü gösteri unsurunu Beşiktaş gecelerinde izleyebilirsiniz. Seyirci sahneye konulan oyundan o kadar keyif alıyor ki Dolmabahçe semaları alkış sesleriyle inliyor. Sahnedeki oyuncular ise alkışı hak eden doyumsuz gösteriler sunuyorlar. Son iki Manisa maçında Beşiktaş'ta üç şey yasak... Birincisi durmak.. İkincisi kötü oynamak.. Üçüncüsü de rakibi ceza sahasına yaklaştırmak.. Bütün bu suçların cezası çok ağır. İyi oynamanın ise sınırı yok. Bu sıralamada hiç kimse Ricardinho'yu geçemez. O, Dolmabahçe'nin Pavarotti'si.

Üçüncü tenor yolda
Şimdi tenorların arasına bir de Bobo katıldı. Koşuyor, zıplıyor, yüksek atlıyor, asist yapıyor, gol atıyor. Yani ne istiyorsanız hepsini yapıyor. Bu muhteşem Beşiktaş gösterilerinde şimdilik en durgun tenor Delgado. Bu yakınlarda üçüncü tenoru da ayakta alkışlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Runje, birden bire hayatının en rahat maçlarını oynamaya başladı. Çünkü top gelmiyor. Gelse bile geçit vermiyor. Uzun lafın kısası bir başka Beşiktaş doğdu. Bu yeni takımda herkes koşarak dinleniyor. Birisi iyi oynarsa, öteki ondan daha iyisini yapmaya çalışıyor. Ben böyle bir Beşiktaş'a peş peşe iki kez galiba ilk defa tanık oluyorum. Bayanlar baylar... Bu muhteşem Beşiktaş geceleri devam eder mi tam bilmiyorum ama yanılmıyorsam devam edecek gibi görünüyor. Beşiktaş gecelerini kaçırmak istemeyenlere çok önemli bir uyarım olacak. Lütfen yerlerinizi önceden ayırtınız.

Forum Kurallari İçin Tıklayınız
ferro1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla