Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2006, 14:04   #1
carsı_silivri

carsı_silivri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sergen:Sampiyonluk Bizi İlgilendirmiyor..

"Şampiyonluk bizi ilgilendirmiyor"
Sergen Yalıçın, Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki yarışın kendisini ilgilendirmediğini söyledi.

Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı belli olmayan Sergen Yalçın G.Saray derbisi öncesi önemli açıklamalar yaptı. Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki yarışın kendisini ilgilendirmediğini söyleyen Sergen, "Kim şampiyon olursa olsun. Bizi ne Galatasaray ne de Fenerbahçe ilgilendiriyor. Kimse başka hesaplar içinde olmasın, çıkıp derbiye yakışır şekilde oynayacağız ve bu maçı kazanacağız. F.Bahçe zaferi bana göre rehavet değil, takıma özgüven getirdi. Herkes bu maçı kazanmak istiyor. G.Saray ve ardından Trabzon'u da yenersek finali müthiş yapmış oluruz. Takım olarak bunu istiyoruz" ifadesini kullandı.
TARAFTAR KALMASINDAN YANA
Sergen, Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağıyla ilgili soruya ise, "Ben camiayla bütünleştim. Sezon sonu sözleşmem bitiyor. Herkes tutturmuş 'Tigana soğuk bakıyor, istemiyor' diye. Bana söylenen, gelen birşey yok. Yönetimle de G.Saray maçından sonra oturup konuşacağız. Her zaman söylüyorum Beşiktaşlı Sergen olarak burada kalmak istiyorum. En az bir yıl daha sözleşme uzatmak istiyorum. Ancak daha önce de söyledim istenmezsem başımın çaresine bakarım. Yurtiçi ve yurdışından gelen teklifleri değerlendiririm. Ama bu işin uzayacağını düşünmüyorum" şeklinde konuştu. Bu arada siyah-beyazlı taraftarlar, Sergen'in takımda kalıp, futbola Beşiktaş formasıyla veda etmesini istiyorlar. Taraftar sitelerindeki forumlarda Beşiktaşlılar kaptanın bir başka kulübe gitmesini içlerine sindiremiyorlar.