Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-02-2007, 10:28   #8
özgür_1903
Kıdemli Kartal

özgür_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sergen: Tigana yalan söylüyor
Antalya'da Şekerspor ile kamp yapan Sergen Yalçın, Jean Tigana’nın yalan söylediğini belirtti

ANTALYA'da Şekerspor ile kamp yapan Sergen Yalçın, Jean Tigana'nın yalan söylediğini belirterek, "Geçen yıl kötü giden maçlardan sonra futbolcuları suçlayan ve Gaziantep beraberliğine kılıf arayan Tigana benim tabirimle söyleyeyim yanlış ata oynuyor. Yalan söylüyor.

Benim haddime mi Tigana'ya kuracağı kadroyu sormak. Bu iftiraya üzüldüm. Beşiktaş benim yüreğimde. Eski arkadaşlarımla görüşüyor ve konuşuyorum. Gaziantepspor maçı öncesi sağlıkla ilgili bir sıkıntım vardı, kulüp doktorunu aradım" dedi. Sergen sözlerini şöyle tamamladı: "Türkiye'nin en büyük takımlarından birinin başındaki teknik adam sağduyulu olmalı. Neden hala benimle uğraşıyor anlamadım. Ben Tigana ile hangi dilde konuşacağım. Türkçe'den başka lisan bilmem. Fransızca hele hiç bilmem. Fransızca'yı da bilmek istemem. Tigana her maç sonrası bahane bulur. Bu konunun içine girmek istemiyorum. Hoca sistemine ve takımına baksın. Beşiktaş'a zarar vermemek için ayrıldığım da unutulmamalı."