Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-02-2007, 09:07   #2
özgür_1903
Kıdemli Kartal

özgür_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Terim’den büyük tepki Click the image to open in full size.Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Gürcistan maçı sonrası yaşananlara büyük tepki gösterdi. 08.02.2007Tecrübeli hoca, “Tüm görüntüleri çektik. Hepsini FİFA ve UEFA’da delil olarak göstereceğiz. Oyuncularımı sabır ve itidalleri için tebrik ediyorum. Zira en küçük bir hareket Yunanistan maçına yansır. Hazırlık maçında fire veremeyiz. Özellikle maçtan sonra odaya girip hakemi tebrik ettim. Tekmeler, küfürler hoş değil. İstiklal marşında dünyanın neresinde olursa olsun ayağa kalkılmıyorsa bu terbiyesizlik, saygısızlıktır. Burada neler yaşanacağını bilmiyorduk ama ayağa kalkmayıp, milli marşımızı ıslıklayanlar olmuş. Bu üzücü ve kabul edilemez. Bizim bu ülke ile bir sorunumuz yok. Yanlış anlaşılmayalım, maç bu anlamda iyi geçmedi. Şota ve kardeşleri ile Gürcistan’a başarılar diliyorum. Maça gelince Tugay iyiydi, Aydın da sırıtmadı. Buradan gereken dersleri alacağız” dedi. Gürcistan’ın hocası Topmöller de yaşananlar nedeniyle Terim’den özür diledi.
Click the image to open in full size.