Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2007, 21:44   #14
BeRkHaN

BeRkHaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
emroloji´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sergenin futbolculuğuna lafım yok.ankara etimesgutta oturuyorum ve cok yakın bır dostum almanyadan gelen ve özürlü olan yegenını sergenın yanına sekerspor a götürdü.sergenden yegenıyle bır resım cektırmesını rıca etti.sergen ise... et tarzında laflarla umursamadı.ama arkadasım yegenı uzulmesın dıye güç bela sergenle yegenının resmını cektı.mutlu olan özürlü bir cocuktu ama sergene olan hayranlığım o an bitmişti.kralı da olsa bır cocukla resım cektırmeyen ve onun özürlü olmasını dahi umursamayan kişiler bu camiaya ait olamazlar.dünyaları yaratan kendısı değil yüve Rabbimizdir.

çok saçma bence düşündüğün tmm son cümlene snuna kadar katılırım ama benim demek istediğim adamın morali bozuk olur yada herhangi bi sebepten dolayı kafası dalgındır bence bu şekilde kimse yargılanamaz çok saçma ettiğin lafta bence sergene çamur atamazsın bi fotoraf çekinmedi diye çamur atamazsın hoş ben eminimki o burdaki çoğu beşiktaşlıyı sonuna kadar ağlatan adamdır inançla ilgili cümle değil bu yanlış anlamasın kimse...