Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-02-2007, 15:42   #25
Solitary_Eagle
Banned

Solitary_Eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BeRkHaN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
çok saçma bence düşündüğün tmm son cümlene snuna kadar katılırım ama benim demek istediğim adamın morali bozuk olur yada herhangi bi sebepten dolayı kafası dalgındır bence bu şekilde kimse yargılanamaz çok saçma ettiğin lafta bence sergene çamur atamazsın bi fotoraf çekinmedi diye çamur atamazsın hoş ben eminimki o burdaki çoğu beşiktaşlıyı sonuna kadar ağlatan adamdır inançla ilgili cümle değil bu yanlış anlamasın kimse...
bende sana katılmıyorum.evet belki ogün kendısıne pas vermeyen hatunlar olmuşsa gece kulubunde moralı bozuk olabılır.senı sergen aglatmış olabılır.ama hatırlıyor musun bılmıyorum 90lı yılları.babam elımden tutup maca benı goturdugunde moralı en bozuk futbolcu bıle cıkıp herkese sevgısını hıc degılse saygısını gosterıyordu.sorun fotograf degıl.40 yıl kalsa hıcbır futbolcuyla resım cektırmem ama sozkonusu özürlü bir cocukcagız.kımseye camur atanda yok.fıkrıne de saygı duyarım.ama bence sen rızayla receple ve dıgerlerıyle tanış.futbolcu nasıl olunurmuş daha ıyı anlarsın kardeşim.