Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-02-2007, 04:53   #32
faruksahin88

faruksahin88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar öncelikle ben konyada yaşayan biriyim burada okuyorum maç öncesi atmosferi aktarayım mı? durun aktarayım...

şimdi bu konyaspor evinde iyi oynayan bir takım gibi görünüyor ama gerçekten değil izleyin küçük takımlarla maçları heepp şöle böle futbol atarsa coşuyor ama o var...bu adamlara neden herkeş evinde iyi diyor çünkü büyük takımlara karşı şehir olarak iyi hazrlanıyorlar maçlara taraftar ciddi ölcüde kalabalık oluyor maç öncesinde falan hiç anadolu takımı demezsin..ama bunlar gecen sene mi önceki sene mi ne bizim otobüsleri falan parçaladılar ne bilim çok adamımızı dövdüler bi kaçıda bizimkilerin gazabına uğradı ama ahanda maç öncesi böle

şimdi de maç sonuna gidelim

Allahın izniyle deplasmandan galibiyetle ayrılırız umarım zira pek de başarılı olamıyoz dışarda bu kez şeytanın bacağını kırar konyanın dötüne...umarım iyi olcak...alırsak trabzondan beraberlik ve ezikleri zaten ezecez inönü de bence 7 puan gayet başarılı bile olur böle dedim die kızmayın bana ama bence 7 puan alsın takım bağrımıza basalım zira şampiyonluk yolunda en zor dönemeç bu üç pislik...
faruksahin88 Ofline