Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2007, 23:40   #13
santiagooo
Banned

santiagooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
güzelkiz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bal gibide var.... ben burda dogup büyüdüm, burda okuyorum, zamaninda, ve hala ben burda irkcilikla karsilasdim/karsilasiyorum... ben bu ülkede cok laf yedim, hep sustum... ve bu serdarda ve digerleride yasamisdir bunlari... bu cocuklar oynamak istedikleri icin alman milli takimini seciyorlar, ama cok iyi ülkelerinin türkiye oldugunu biliyorlar.... ben sahsen futbolcu olsam, hayata almanya icin oynamam... o ay yildizli formadan hayal etmek bille bana yeter... ben ülkemi oynamak ugruna satmam... bence burda oyuncular yanlis yapiyorlar, yetenekliysen seni fatih hoca milli takima cagirir, almanlarin u21´inde oynamakla sanki bir sey oldun... ayrica almanyada nazistler asamoah´a irkci hareketde bulundular, ve bir düsünün adam milli formayi giyindi bille.... o bir yana klosenin ninesi hala polonyada yasiyor, ne almani..... ama klose gol atikca iyi dir, güzeldir, bir goll atmamaya baslasin, ondan sonra ben alman sehircisini görmek istiyorum... dönek bu sehirci, bana türk diyorlar, ama serdar alman oluyor, neden? milli takimda oynasin diye.. cüüs bu kadarida fazla yani... ayrica serdar türkiyeye karsi oynarsa nasil hissedecek? ben sahsen burda dogdum falan, ama türkiye oynarsa ben türkiyeyi tutuyorsam, türkiyeyi vatanim, ülkem olarak görüyorsam, bu dünyada hic bir güc beni alman bayraginin altinda göremez
hic bir güc beni alman bayragi altinda göremez diyorsun ama yasamini o ülkede sürdürüyorsun...bu bir celiski degilmi???
ben almanlari kayirmiyorum...almanyada irkcilikda yok demiyorum..ortada bi problem varsa birazda sucu kendimizde aramamiz lazim....
saygilar