Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2007, 23:51   #14
güzelkiz

güzelkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
santiagooo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hic bir güc beni alman bayragi altinda göremez diyorsun ama yasamini o ülkede sürdürüyorsun...bu bir celiski degilmi???
ben almanlari kayirmiyorum...almanyada irkcilikda yok demiyorum..ortada bi problem varsa birazda sucu kendimizde aramamiz lazim....
saygilar
alman bayragin altinda derken, demek istedigim sey, serdar alman bayraginin altinda futbol oynuyor yani milli takiminda... bu ülkede yasamamin tek nedeni okullumdur.... ben burda okulla giderken sinifimdaki bütün almanlardan daha fazla calisiyorum, neden? cünkü degerlendirmede almanlara daha iyi davraniyorlar... simdi hayir diyebilirsin, almanlar bunu yalanliya bilir, ama ben daha iyi biliyorum cünkü canli canli yasadim... bizi sevmemelerinde tabiikide bizimde sucumuz var, ama burdaki konu iki türkün alman milli takimini secmeleri, ben hic bir gün nerden geldigimi unutmadim, o iki oyuncuda unutmamaliydi... nuri mesela alman milli takimini secseydi, pele ile bir dünya kupasina katilan en genc futbolcu ünvanini tasiyacakdi belki, ama o nerden geldigini unutmadi... önemli olan bu! gecmisi degistiremediyimiz gibi bu problemide cözemeyiz, hep bir grup cikip nazi zamanini hatirlayacak ve ozaman yapilanlarla gurur duyacak, ve bu ülke hep böyle kalacak....