Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-02-2007, 22:24   #114
eagles

eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
themadpol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ezikler alex'i ıslıklıyor. ulan bizim delgado-ricardinho 12 gol 17 asisti bırak 15 maçı 34 maçta yapsınlar ayaklarını öperim. inönüye geldimi beyefendiler şahlanıyorlar, deplasmana geldimi sadece korner ve duran top kulanıyorlar. onuda zaten adam akıllı beceremiyorlar. Tamam onlar rezil herzamanda tigana efendiye ne demek lazım. Burak oyuna giriyor ha tamam dedim bi baktım adam sol kanata geçti. haydaaaa ya bu adam sol kanat nasıl oynar. sonra güleçi oyuna alıp sağ kanata koydu. şimdi sövecem ya be adam burakla ibrahim akını oyuna alıp birini sağa birini sola koysana niye inat ediyorsun veya ne yapmaya çalışıyorsun. daha inönüde de kazanmayın artık. bi önemi kalmadı daha çünkü. ezikler bu fırsatı bize 3 defa altın tepsiyle sundu reddettik. daha sunmazlar kusura bakma arkadaş. bir takım koca sezon boyunca deplasmanda 2 maç kazanıyorsa bu takımın ligde 5. olmaya bile hakkı yok. hiç kimse kusura bakmasın. seneye bu takımda kalması gereken tek yabancı bobo'dur başkası yalan. kaleciyi zaten konuşmaya gerek yok kelime kalmadı tükendi onun için. sevgili ali tandoğan son pozisyonda koştuğun kadar golde elini kaldıracağına koşsaydın belkide yenmiştik bu takımı şu an. bu kulüp bu yönetim bu takım la en az 10 sene şampiyon olamaz. seçim olalı 1 ay olmadı birbirlerine düştüler. 7 milyon euro ceza yediler (1 adam akıllı yıldız topçu parası) amatörler yapmaz böyle bir saçmalığı ne diyim allah bu taraftara sabır versin başmka bişey denmez.......
walla yazının buyuk bir kısmına katılıyorum ne zmn su 100. yıldaki gibi rahat maclar izleyecez ve sampiyon olacaz.. bu seneyi geç obur seneyi gec her sene bole... seneye ii kadro kurulcak filan falan hep aynı senaryo walla.. allah yardımcımız olsun ne diyim.. diyecek bişey yok..
eagles Ofline