Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2006, 11:28   #1
andeexs

andeexs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation Iste bu da oldu

Kivanc oktay da besiktas tan ayrilacagini acikladi ve sunlari soledi

:,Cordoba'yü büyük haksızlık yapıldı. Galatasaray maçının devre arasında soyunma odasına indiğimde bazı tartışmalar yaşanıyordu. Tercüman ve Erdil Arpacı ile birlikte Cordoba'nın yanına gittim. Cordoba bana, "Motive olamıyorum ama ikinci yarıda çıkıp çok iyi oynayacağım" dedi. Ben de bu konuşma üzerine Tigana'nın yanına giderek, "Motive olmakta zorluk çekiyor, istiyorsan oyundan al" dedi. O da bana "Eğer Murat'ı alırsak bunun sorumluluğunu üstlenebilir misin?" diye sorunca "Karar senin" dedim. Cordoba maç sattı diye bir konuşma olmadı. Arkadaşlarının ona tepkisi neden degajı uzun atmadığıydı. Oyunu soğutmasını, zaman kazandırmasını istiyorlardı. Hiç kimse çıkıp 'Beşiktaş futbolcusu maç sattı' diyemez. Sergen olayı ise bir gün sonra kendisinden duydum. Çok üzüldüm, Onun gibi bir yıldıza böyle bir vefasızlık yapılmaz. Bunun bir adabı vardır. Acemiler, bilgisizler, işi aceleye getirmişler. Sergen'e ayıp etmişler. Başkan dahil herkese kırgınım. O yüzden ben artık yokum. Ocak'tan sonra da Beşiktaş'ta asla görev almam."dedi.

Ayrica besiktastan olayli bir sekilde ayrilan Cordobanin yerine Fransiz Runje yle prensipte anlasilmis

Besiktas kotu mu ddogru yolda mi bilmioruz arkadaslar
andeexs Ofline