Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2007, 09:46   #2
özgür_1903
Kıdemli Kartal

özgür_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ladies Of Beşiktaş!

Bugün tribünlerde bayanlar varsa bunun kahramanı Sevgili Musa Çözen'dir. Tribünlerdeki çirkinlikleri çoğu kez görmezliğe gelen sevgili Çözen ne kadar güzellik varsa hepsini ekranlara taşıdı. Sonuç mükemmel. Bugün Beşiktaş tribünlerindeki bayanlar kendi aralarında örgütlendiler. İsimlerini de "Ladies Of Beşiktaş" yaparak hoş bir espri yapıtlar. Şuna inanıyorum: Tribünlerde bayanların sayısı çoğaldıkça, çirkinlikler azalır

3430'a mesaj

Atv'deki Santra programın da futbolcuların ellerinde pankartla sahaya çıkmasından etkilenip ben de; Lütfen!..3430'a bir mesaj atın (faturalı hatlardan SMS) dedim. Ertesi hafta Omurilik Felçlileri Derneği Başkanı Süleyman Akbulut elinde bir teşekkür plaketi ile geldi ve "Senin bu çağrın sonucunda 10 tane akülü tekerlekli sandalye aldık" dedi. Bana şunu söyledi: Tekerlekli sandalyeyi verdiğimiz bir genç kızın tek isteği şu oldu: Yalnız başıma parka gitmek istiyorum! O duygu ile bir kez daha çağrı yaptım. Ertesi sabah 13 tane daha (Şu an toplam 23 oldu) tekerlekli sandalye alındığını duyunca müthiş keyif aldım. Benim bu çağrıma Milliyet'teki köşesinden destek veren seçkin dostum Ercan Güven'e binlerce teşekkür . Şunu öğrendim ki bir kelime bile bir hayatı değiştiriyor.
NOT : Bu konuda Merkez Grubu'nun okul yardımı yaparak bu kurumlara büyük destek verdiğini o gün öğrendim.
Harika!.