Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2006, 20:04   #2
bite me

bite me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yıllar önce bir şampiyonlar ligi maçı.star tv de bülent karpat ilk kez spikerlik yapacak.heyecandan sesi titriyor çuvallayacağı her halinden belli.hakem düdüğünü çalıyor ve bülent karpat'ın yaran repliği hafızalara kazınıyor:
-eee..ööö...düt !! maç başladı...

16 kasim 2005 turkiye isvicre maci:
sayin seyirciler, size isviçreli futbolcular hakkinda da bilgi vermek istiyorum, ama... bosverin...

1 aralık beşiktaş zenit maçında spiker
- hakem ofsayta karar veriyor yardımcısının yardımıyla..

25 agustos 2005 besiktas fc vaduz maci spiker abimiz döktürüyor. ailton yan hakemi sözlü olarak uyardı.
nasıl yani? kart da çıkarsaydı keşke

7 eylül 2005 ukrayna türkiye maçı
ümit aktan:
evet sayın seyirciler hakem ukraynalı oyunucuyu maçtan sonra evlat edinecekmiş gibi davranıyor.

spiker:ümit aktan
2 aralık 2003 galatasaray juventus maçı:
yapma be nielsen yapma!sen hakemsen bende boğaz köprüsünü yapan mühendisim!!"yürü be

türkiye-brezilya maçında spiker sakatlanan alpay için;
"alpay arka ayağını burktu"

7 eylül 2005 ukrayna türkiye maçı
ümit aktan:
"ukrayna oyuncu değiştiriyor. husin girdi oyuna. top onda..karşısında hüseyin var.
bizimkisi daha hüseyin tabi."

ukrayna - turkiye maçında 90. dakika civarı 1-0 önde olduğumuz durumda oyuncu değişikliğini işaret eden hakeme duymamış gibi yapan okan için :
- okanın çıkmasını işaret ediyor bizde anlamamış gibi yapıyoruz sayın seyirciler

3 eylul 2005 turkiye danimarka maci, ilker yasin2-1den sonra ilker abimiz artık maçı sunmayı bırakıp antrenörlüğe başlamıştır..
"hamit evet.. hamit topu çok tutma ayağında.. bravo.. ama oraya değil.. ah .. hamit tekrar kazandı.. aferin.. hemen pas ver.. verdi.. okan.. okan koşsana oraya.. şimdi hemen defansa dönün.. aferin volkan.. aferin.. hemen çıkar topu elinden.. hakan sola koş.. bravo.. aferin"

galatasaray-psg maci, ve ercan tanerle t$ sunmaktalardi maci. galatasaray 2-0 one gectikten sonra zeytinburnu spora iki donum arsa kar$iligi * satilan yillanmi$ $arap gibi olan ve simovicin toplarini toplamaktan top kurtarmayi unutmu$ hayrettin uzaktan iki gol yemi$ti. macin geri kalan kisimlarinda rakip takim ne zaman ortasaha civarinda topu alsa spiker ve yorumcu ayni anda bagiriyorlardi:
-`vurdurmmaaaiiinn ordaaaannn, vurdurmaiiin cocuuuklarr`

6eylül 2003 türkiye-yunanistan maçında mehmet baturalp: iki ucu zorlu değnek

moldova maçından ilker yasin buyuruyor.
"ceza sahası ana baba günü gibi...

seksenlerin sonu bir bjk maci spiker orhan ayhandi sunan. vasatin altinda bile sayilyamacak yavaslikta bir macti. bir ara atom karinca riza korner diregine yakin bir noktada topla beraber kendi etrafinda donuyordu, kalktim, baska bi kanal actim * baktim az bir sure, sonra tekrar maci actim. spiker :
- evet sayin seyirciler, riza hala kendi etrafinda donuyor.
bite me Ofline   Alıntı ile Cevapla