Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-02-2007, 02:32   #211
Cheveneburi-BJK1903

Cheveneburi-BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ikargi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yenildiğimiz için değil. Sezon başından beri söylüyorum. Bu Baki denen adamın ne bu takımda ne de bu ligde işi yok. aldığı para haram zıkım olsun. Yönetim kadar kimse Beşiktaş'ımıza düşman değildir. Bu Tigana kendini kovdurmak için elinden geleni yapıyor. Bir insanın aklından zoru olmasa Baki denen kazmaya bu kadar maç tahammül edermi?
Yönetim o kadar tazminat verme taahhüdünü ne akla hizmet vermiş merak ediyorum. Del Bosque için de aynı şey geçerli.
Yazık bu takıma bu takıma gönül verenlere. Runjeye birşey demiyorum sonuçta çok kötü goller yedi ama bu kadar gol yemesinin ardında önünde oynayan Baki'nin hatası var. Sakatlandığı pozisyonda çok dua ettim kalkamasın diye inşallah sezon sonuna kadar forma giyemez.
BAKİ yi bende pek sevmiyorum ama sen maçı seyretmedin sanırım seyretmiş olsaydın belkide baki nin herkesden daha iyi oynadığını görürdün.bana göre maçın en iyisi BAKİ ydi. asıl hayal kırıklığı trilyonluk adamımız DELGADO dur.bu nasıl topçu anlayamadım tigana ona o kadar tahammül etti ya helal olsun tiganaya resmen maçı trabzona hediye etti

TİGANA İSTİFAAAAAAAAAA !!