Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2006, 14:44   #1
xarizma

xarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kıvanç Oktay'dan açıklama

Beşiktaş As Başkanı Kıvanç Oktay, bazı gazetelerde çıkan yazılar için açıklamalarda bulundu.
Click the image to open in full size.
Beşiktaş'ın resmi web sitesinde yayınlanan ve Fanatik Gazetesi'ni hedef gösteren yazının tamamı şu şekilde:

"Atıf Keçeci, Fanatik Gazetesi'ndeki köşe yazılarında sürekli olarak şahsımı ve Sportif Direktörümüz Sayın Erdil Arpacı'yı hedef göstererek, mesnetsiz iddialarda bulunarak, kamuoyunu bilinçli olarak yanlış yönlendirmektedir.

Beşiktaş gibi büyük bir takımda, teknik direktör veya futbolcu transferlerinin sadece iki kişi; şahsım ve Arpacı tarafından kimsenin bilgisi olmadan yapıldığını iddia etmek, cehaletten başka birşey değildir.

Herkesin bildiği gibi Kulübümüz'de teknik direktör seçimleri Yönetim Kurulu'nda oylama yapılarak gerçekleştirildiği gibi, futbolcu transferleri de Sayın Başkanımız Yıldırım Demirören ve Sayın Yönetim Kurulu üyelerimizin bilgisi ve onayı ile yapılmaktadır.

Atıf Keçeci, "Transfer edilen futbolcuların büyük bölümünün menaceri de Ahmet Bulut'tur" cümlesi ile yine kamuoyunu yanlış yönlendirmektedir.

Sözü edilen 28 futbolcumuzdan sadece Okan Buruk ve Ali Güneş'in transferi için menacerleri Ahmet Bulut'a menacerlik ücreti ödenmiştir.

Atıf Keçeci'yi mesleğinin sorumluluklarını yerine getirmeye davet ediyorum.

Kamoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,"
xarizma Ofline