Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-02-2007, 15:22   #5
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübeli hocadan özür ve alacağı yeni tedbirleri duymayı bekleyen idareciler ilginç bir cevapla karşılaştı. Beşiktaş’ın ligde geride kalmasında hiç payı bulunmadığını söyleyen Jean Tigana, “Bu tip şeyler hep yaşanır. Bir futbol takımı başarısız olunca, teknik direktör suçlanır. Kesinlikle hatam olduğunu düşünmüyorum” diyerek şaşırttı.
‘Durumdan memnunum’
Beşiktaş’ın geçen sezonki durumuna dikkat çeken Fransız teknik adam, “Geçen sezonki takımı ben kurmamıştım. O döneme baktığımızda, liderle aramızda 22 puan vardı ve beşinci sırada bulunuyorduk. Şimdi benim kurduğum takım ile geçen yıl arasında dağlar kadar fark var. Liderin sadece 8 puan gerisinde ve üçüncü sıradayız. Aldığımız galibiyet sayısı da bir fazla. İstatistikler yalan söylemez. Rakamlar benim başarılı olduğumu kanıtlıyor. Ligdeki durumumuzdan memnunum ve çok rahatım” ifadesini kullandı.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ulan bu adam bizimle maytap mı geçiyor....hatası yokmuş...arıza mı bu adam..şimdi BJK takımının başındaki teknik direktör ile böyle konuşmak istemiyorum ama sağlam adamın vereceği bir röportaj değil bu...sakat diyecem çok ileri gitmiş olcam....ya bir adam bukadar kendini beyenemez...bunun çocukluğuna inmek lazım bi ezikliği var heralde.....

geçen sene takımı kendi kurmamış da liderin 22 puan gerisindeymiş...bu sene kendi kurmuş işte 8 puan gerideymiş..bu nedenle arada dağlar kadar fark varmış....gelde çıldırma bu adama...Td bozması şahsiyet diyecem , bay kürdan diyecem senin o 8 puan önünde bulunan lider sen bukadar aptallık yaparken o da yapmıyor olsa fark 22 den fazla oalcaktı....adamlar şampiyon olmayacaz , istemiyoruz diye bağırıyor ama biz yok kardeşim sizin 100. yılınız olur mu ayıp olmasın size siz şampiyon olun diyoruz....

Konu iLHAN-MANSiZ tarafından (27-02-2007 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir..