Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2007, 08:12   #392
özgür_1903
Kıdemli Kartal

özgür_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İkinci mesaj! Click the image to open in full size.Ricardinho’dan sonra Delgado da kanat oyuncusu olmadığını belirtip, “Forvet arkası oynamalıyım. Basel’deki performansım, bunun en açık belgesidir” dedi. 28.02.2007
Takımı geri itiyor’
Önce Ricardinho konuştu ve kanat adamı olmadığını söyledi. Onun ardından Delgado da suskunluğunu bozup, sağ kanatta oynatılmasının hem kendisini, hem de Beşiktaş’ı geriye ittiğini ileri sürdü. Menaceri ile dertleşen Arjantinli, gerçek yerinin forvet arkası olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Geçen sezon Basel’de forvet arkası oynadım. UEFA’da 9 golle en çok gol atan oyuncu olurken, ligde de 18 gole ulaştım. Beşiktaş’ta ise böyle oynatılmıyorum.”

‘Gerçek yerim ortada’
“Örneğin, Trabzon karşısında göbekte oynasaydım, ayağımda top tutar, takımı atağa kaldırır, doğal olarak topu rakip alana yıkardım ve maçın skoru da böyle olmazdı. Bunları gidip teknik heyet ile konuşmama gerek yok. Bana bir şey sormadılar. Üstelik beni izleyerek, gerçek yerimi bilerek aldılar. Artık işin sonu nereye gidecek bilmiyorum. Kaldı ki, hala şampiyonluk şansımız var. Ama biz daha kendi içimizde mevki yanlışlıklarını çözemedik