Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2006, 21:26   #16
lostdarkness

lostdarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

koptum yaa süperrr
benzer bi otobüs olayınıda ben anlatıyım buraya yazıyorum yerden tasarruf olsun
iki kafadar otobüse biniyo geçiyo en arkaya otobüs fazla kalabalık değil ortalarda oturan kel bi adam var..kafadarlardan biri diğerine 10ytl teklif ediyo sen bu adamın kafasına bi saplak atamazsın diyo diğeride atarım diyo iddaya giriyolar kafadralardan biri kelin arkasına geçiyo saplağı yapıştırıyo wayy diyo osman abi naber nasılsın adam silkeleniyo ne osmanı kardesim karıştırdın diyo çoçuk pardon diyo arkaya geçiyo arakdasına nası şaplağa yapıştırdım diyo havasını atıyo çoçuk bu sefer 20 ytl çıkartıyo bu sefer atamazsın diyo arkadsı yine atarım diyo alıyo parayı gene adamın arkasına geçiyo saplağı yapıştırıyo ya osman abi benim ben ali tanımadınmı diyo adam bu sefer sinirleniyo ama bişi demiyo yok kardesim ali diye birini tanımıyorum diyo bizim kafadar yine özür diliyo arakaya geçiyo kafadarın arkadası tabi çatlıyo nys otobüs durakata duruyo bizim kafadarlar iniyo tesadüf bu ya osman abileride iniyo önlerinden gidiyo arakdası bu sefer cebinden 30 ytl çıkarıyo bu sefer vuramazsın lan cebimdeki son paraya iddaya giriyom diyo arakdsı vururum diyo ve adamın arkasına geçip saplagı yapıştırıyo ya osman abi az önce otobüste birini gördüm tıpkı sana benziyodu ya diyoo... artık adam bunlara ne yaptı bilmiyorum