Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2007, 00:33   #32
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
babahakki_1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili arkadaşlar, öneclikle hepiniz siyah beyaz günler dilerim....

Bir söylenti... Bir duyum.... yada uydurum.... her ne ise....
sonrasında burda bir sürü yorum... Yanlışsam doğrulayın ben mi yanılıyorum.... Büyük BEŞİKTAŞ'ım için BEŞİKTAŞ'ın adını bile duymak istemiyorum diyen bu arkadaş mı tekrar başkan olacak.... Büyük BEŞİKTAŞ'ın taraftarına etik ve terbiye dersleri vermeye çalışan, kendisine bağıranları terbiyeye davet eden, bunun katlanılmaz olduğunu savunan.... Sadece eski bir BEŞİKTAŞ başkanı olduğu için hala saygı gösterdiğim.... Ve nasıl oluyorsa tekrar ortada var olan bu arkadaşım..... Onursal başkanımız Sayın.Süleyman SEBA için küfürler edilirken..... Onunla ilgili kabul edilmez kelimeler sarf edilirken nerdeydi.... Henüz etik derslerini almamış, mezun olmamışmıydı..... Yoksa onursal başkana yapılır ama bana yapılan etik değil mi demekte... Sizlerinde hafızalarınızı zorlamanızı rica edeceğim.... Büyük BEŞİKTAŞ'ımın "şerefli ikinciliklerden" oluşan kültür yapısı hangi başkan döneminde bozulmaya başladı..... BEŞİKTAŞ aşıkları hangi başkan döneminde alınan kapalı kapılar ardındaki kararlardan sonra yaşanan hezaimetler neticesinde bir travma yaşamaya başladı da etkisi hala yeni yeni atılmakta.....
Şimdi bu arkadaş tekrar gelmeli.... Çokta yakışıyordu diyorsunuz.... Hüsnü bey'in çabası olmasa ekonomik olarak aynı başarı olurmuydu acaba.... Burada evet super diye arkadaşlarımın kaç tanesi seçim oncesi faaliyet raporunu okudularda... Bilgi sahibiler ve ona göre mi yorum yapıyorlar... Bu işler bu kadar kolay olmamalı.... Senelerce şampiyon olmasaydıkta.... Şu BEŞİKTAŞ'lılık değerleri zedelenmeseydi... Sizlere soruyorum..... Süleyman SEBA'dan sonra BEŞİKTAŞ'a başkan olan biri var mı?
fikirlerine saygı duyarım ama Süleyman Seba ya küfürler edilirken sesi çıkmayan falan diyorsun da burası örtüşmüyor çünkü Süleyman Seba değilmiydi Serdar Bilgili yönetimini destekleyen ??? bunun dışında adamın yönetimi ortada klübü ne kadar borç ile bıraktığı ve şimdiki durumu da ortada ayrıca adam Lucescu'yu hoca olarak getirdiğinde fakat sonucunda elde edilen başarılar da ortada...