Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2007, 08:45   #33
babahakki_1903

babahakki_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
iLHAN-MANSiZ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
fikirlerine saygı duyarım ama Süleyman Seba ya küfürler edilirken sesi çıkmayan falan diyorsun da burası örtüşmüyor çünkü Süleyman Seba değilmiydi Serdar Bilgili yönetimini destekleyen ??? bunun dışında adamın yönetimi ortada klübü ne kadar borç ile bıraktığı ve şimdiki durumu da ortada ayrıca adam Lucescu'yu hoca olarak getirdiğinde fakat sonucunda elde edilen başarılar da ortada...

Sevgili arkadaşım;
Sayın Süleyman Seba asla, Bilgili yönetimini desteklemedi. Sayın Süleyman Seba kendisinden sonra ki seçimlerde Sayın Hasan Arat'a destek vermişti eğer hatırlarsan. Ben kongre salonunda olup seçimleri izlemenizi isterdim. Oralarda nelerin yaşandığınıda.... Bunlar detay.... Soylemek istediğim.... BEŞİKTAŞ'lı duruşu farklıdır. Üzülerek telaffuz ediyorum ki... Bilgili bunu sergilemedi.... Kendi durumuna göre davrandı. Eski bir BEŞİKTAŞ başkanına asla saygıda kusur etmem. Lakin Onursal başkanımızı savunmayan, ona yapılanları reva gören birinin de sonrasında, BEŞİKTAŞ'ımızla ilgili "adını bile anmak istemiyorum" dediğini duyunca özür dilerim ama rahmetli onursal başkanımız Sayın Hakkı Yeten'i geri getirse BEŞİKTAŞ başkanlığı yapamıyacağınıda belirtmek isterim.

Sevgi ve saygılarımla;
babahakki_1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla