Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2007, 09:26   #1
özgür_1903
Kıdemli Kartal

özgür_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaZaRoV :'Bu yola baş koyduk'

'Bu yola baş koyduk'
Click the image to open in full size.
Kümede kalma savaşı veren Erciyes'e, Antep'te üç puanı getiren Lazarov, FANATİK'e konuştu.
07.03.2007

İddialı konuştu
Erciyes’in golcü futbolcusu Lazarov, taraftarlara umut dağıttı... FANATİK’e konuşan yıldız oyuncu, iddialı açıklamalar yaptı. Gaziantep’e attığı golle takımını zafere taşıyan Bulgar futbolcu, “Çok iyi oyunculardan kurulu bir takımız. Ancak sezon içinde yapılan yanlışlar maalesef bizi bu durumlara getirdi. Uzun süredir ligin dibine demir atmıştık. Şimdi iyi oyunumuzu artık puanlarla da süslüyoruz. Kendimize olan güvenimiz arttı. Bu takım kesinlikle küme düşmez” dedi.

‘Gülen biz olacağız’
Forma giydiği 21 maçta 6 kez fileleri havalandırıp, bir de asist yapan Lazarov, “Bu sezonki performansımı beğenmiyorum. Çok daha verimli olabilirdim. Fakat uyum sorunu yaşadım. Bunu aşmak da açıkçası zor oldu. Bence şu an önümüze bakmanın tam zamanı. Artık hedefimiz tek tek maçlara konsantre olmak. Önümüzde çok önemli Denizlispor maçı var. Ligin alt sıraları artık iyice birbirine girdi. En az 10 takım düşme korkusunu ensesinde hissedecek. Ancak biz sezon sonunda gülen taraf olacağız” diye konuştu