Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-03-2007, 14:45   #1
onurozgen
Banned

onurozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Hafta Kaldı, İnanç Durumları Nasıl?

Evet, liglerin bitmesine 11 hafta kaldı ve Beşiktaş lider Fenerbahçe'nin 6 puan gerisinde. İşin komik yanı Beşiktaş'ın aldığı puan geçen sezondan çok az fazla. Ama geçen sene bu haftalar puan farkı 15-20 iken şu anda 6. Bunun nedeni F.Bahçe ve G.Saray'ın da en az bizim kadar istikrarsız bir sezon geçirmesi. Ama son 10 sezona bakın. Şampiyonluk yarışında düğümler hep bu haftalarda çözülüyor. Ve önceki haftaları unutup,takımların şu anki havalarına bakıp,önümüzdeki 11 haftayı düşünürsek bence en şanslı takım Beşiktaş.Benim şahsen sezon başı şampiyonluk için çok ümidim yoktu. Çünkü hedefimiz daha çok genç takım kurup, ileriki sezonlarda şampiyonluklara ambargo koymaktı. Bu hedef için ben bu sezonu daha baştan gözden çıkarmıştım. Ama bu Beşiktaş, bu F.Bahçe ve G.Saray'dan da iyi bir takım diye düşünüyorum.Ve bu sezonki gibi kötü rakipler bir daha zor bulacağımızdan, bu fırsatı kaçırmayıp şampiyon olmalıyız. Bu sezonun Fenerbahçe'nin 100.yılının da olması bunu daha da gerekli bir hale dönüştürüyor.
11 hafta kaldı. 33 puan var önümüzde. Kartal pençelerini açmış bu puanları bekliyor. Hazır mıyız??? Geliyor muyuz artık???

"İşkence acılar unutulur. Dik yaşamak iz bırakır hayatta..."

Deniz GEZMİŞ
onurozgen Ofline   Alıntı ile Cevapla