Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2007, 19:16   #25
güzelkiz

güzelkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
iLHAN-MANSiZ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sen anlamadın anlamicaksın....benim bu dediklerimi futbol şuba sorumlus demiş biryerimde olmaz...yöneticiler sürekli çıkar böyle açıklamalar yapar sonuçta borsadayız demi ??? bu olmasa bile süreki böyle açıklamalar olur...Yıldırım Demirören ona bakarsan transfer zamanında UEFA kupasında final oynayacak takım kurduk buna inanıyoruz diyordu....ben bu palavraları çok işitti sen bana şu bu böyle söylüyor deme...bu takımın teknik patronu kim ?? Tigana..!!!! o yüzden bu süreçte çıkıp o diyecek benim o dediklerimi ki bi anlamı olacak...Ben Delgado istiyor diye Tigana Delgadoyu ortada oynatıyor gibi bi yorum da yapmadım...Delgado ve Rico kanat adamı değil oynaması gerektiği böyle oyuncuların yerinin orta alan olduğunu yazdım...Erman konusuna gwelince yaaa Erman haklı demedim , Erman doğruyu söylüyor demedim...Tigana hakkını aramasın da demedim Yönetim Tigana'ya yardımcı olmasın da demedim....bu konuşmanın yeri orası değil dedim...eyer burda onu yapıyorsa taraftar kitlesi çok fazla olan bir takıma ve taraftarına yapılmış bir saygısızlıktır bu dedim...anladın heralde....
anladim anlamasinada, sen beni anlamadin.. tmm sen diyorsunki yeri degil, simdi tigana bu basin toplantisini bugün yapsaydi, gelcek maraton programi pazar günü, o güne kadar unutulacakti, karmasaya girecekti, adam öglen macindan sonra aciklama yapti, aksamda ermanin tutustugunu gördük hep beraber... tigana mac kaybedersekde okadar kizmis oluyorki hicbir aciklamada bulunmuyor, simdiye kadar onun saygisizlik oldugunu yazmadin, simdi kazanilmis bir mactan sonra aciklama yapmadi diye kötü adammi oluyor... simdi senin icin yildirim demirörenin dedikleri önemli degil, ama teknik direktörün dedigimi önemli? bunu anlamiyorum iste, cünkü bir baskanin dedikleri daha önemli degilmidir? tigananin dedikleride hep ayni zaten, bilmiyorum fransizcan varmi, ama güven bana hep ayni seyleri diyor. ayrica mactan sonra taze taze ermana cevap vermeseydi, kimsenin umrunda olmazdi... ben sahsen tiganayi her konuda elestirmenden biktim, sadece senin icin demiyorum yanlis anlama, ama yani adam cikmis erman hocaya laf atmis, erman hocada gecen sene besiktas seyircisine laf atiyordu, kimse birsey yapmadi... her yaptiginida yanlismis gibi göstermekde haksizlik, bir fransiz hoca türkiyenin bu kötü, tarafli basini ile savasiyor, helal olsun ! ... o anda takiminin oyununa birsey demedi, ve erman torogluna cevap verdi, nolmus? gelecek hafta senin icin bol bol analyse eder maci.....