Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2007, 19:24   #26
iLHAN-MANSiZ
Guest

iLHAN-MANSiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
güzelkiz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
anladim anlamasinada, sen beni anlamadin.. tmm sen diyorsunki yeri degil, simdi tigana bu basin toplantisini bugün yapsaydi, gelcek maraton programi pazar günü, o güne kadar unutulacakti, karmasaya girecekti, adam öglen macindan sonra aciklama yapti, aksamda ermanin tutustugunu gördük hep beraber... tigana mac kaybedersekde okadar kizmis oluyorki hicbir aciklamada bulunmuyor, simdiye kadar onun saygisizlik oldugunu yazmadin, simdi kazanilmis bir mactan sonra aciklama yapmadi diye kötü adammi oluyor... simdi senin icin yildirim demirörenin dedikleri önemli degil, ama teknik direktörün dedigimi önemli? bunu anlamiyorum iste, cünkü bir baskanin dedikleri daha önemli degilmidir? tigananin dedikleride hep ayni zaten, bilmiyorum fransizcan varmi, ama güven bana hep ayni seyleri diyor. ayrica mactan sonra taze taze ermana cevap vermeseydi, kimsenin umrunda olmazdi... ben sahsen tiganayi her konuda elestirmenden biktim, sadece senin icin demiyorum yanlis anlama, ama yani adam cikmis erman hocaya laf atmis, erman hocada gecen sene besiktas seyircisine laf atiyordu, kimse birsey yapmadi... her yaptiginida yanlismis gibi göstermekde haksizlik, bir fransiz hoca türkiyenin bu kötü, tarafli basini ile savasiyor, helal olsun ! ... o anda takiminin oyununa birsey demedi, ve erman torogluna cevap verdi, nolmus? gelecek hafta senin icin bol bol analyse eder maci.....
fransızca biliyormuşsun bunu vurgulamışsın evet ben fransızca bilmiyorum ama şu durumda bilmeme gerek yok çünkü Tigana beyefendinin dediklerini çeviren bir tecümanı var ...Yıldırım Demirören beyin dedikleri de önemliydi ama adam paso sallamakla meşkul yani artık dedikleri bir güven vermiyor...içine girdiğimiz bu süreçte yöneticilerin boş konuşması değil takımın teknik patronunun , bu takımın durumunu en iy ibilen adamın böyle açıklamalar yapması önemlidir...o eğer inanmıyorsa şampiyonlupa maçlara çıkmanın bir anlamı yok....yaptıkları açıklamalr bu saaten sonra çok önemli...ben burda Tigana'yı eleştirmek için konu kollamıyorum , birbaşkasının da böyle bir çaba içinde olacağını sanmıyorum...sizinki kuyruğunuzdan kıstırılma durumu o kadar...Beni bu süreçte Ermanın durumu ilgilendirmiyor ben takımımın durumuna bakarım...Erman özür dilemiş , yok erman cevap vermiş banane yaaa....heralde bunu iyi anlatabilmem için büyük yuazmam gerekiyor BEŞİKTAŞ..!!!! artık sen bundan ne anladın bilemicem.....