Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2007, 19:48   #1
-FReeDoM-

-FReeDoM- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ancelotti Ronaldo'dan memnun..

Milan Teknik Direktörü Carlo Ancelotti yaptığı açıklamada, Ronaldo'nun Inter maçında ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğuynu gösterdiğini, mağlubiyete rağmen takımın en iyileri arasında yer aldığını ve gelişmeye devam edeceğini söyledi.

Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Carlo Ancelotti'nin Ronaldo'dan büyük beklentileri var!

Serie A'da oynanan Inter-Milan derbisinde, eski takımına kaydettiği golle Milan'ı öne geçiren Ronaldo takımının 2-1 mağlup olmasına rağmen Milan Teknik Direktörü Carlo Ancelotti tarafından övgü aldı.

Ancelotti, "Ronaldo ne kadar kaliteli br futbolcu olduğunu topla her buluştuğunda büyük br stres altında olmasına rağmen gösterdi. Hala gelişecek ve zamana ihtiyacı var ama bu halde bile O en iyilerden biri" dedi.

Ancelotti açıklamasının devamında da, "Inter'e mağlup olmak üzücü ama bana sürekli olarak Ronaldo soruluyor. Çok basit ben her zaman O'nu bir futbolcu olarak çok beğendim ve O bir insan olarak da çok iyi. Benim bakış açımdan ve dünuyanın çoğunluğu benimle aynı fikirdedir. O çok özel bir yetenek ve mükemmel bir futbolcu" dedi.

Inter mağlubiyeti ile 40 puanda kalan Milan Serie A'da 6. sırada ve Şampiyonlar Ligi sırasından da sadece 1 puan altta.