Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2007, 20:16   #39
güzelkiz

güzelkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
iLHAN-MANSiZ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ezikler yada cinconlar izleyebilir...taraftarını ve hocanı kötüleyen adamın programını izleyerek reytingine alet olmazsan sende kendi çapında taraftar olarak protestonu yapmış olursun...daha fazlasını yapamazsın çünkü...Tigana gitsin protestosunu başka bi gün başka bir zaman yapsın...yada takım üzerinden yapmasın...görevini bilsin yapması gerekeni yapsın...maç çıkışında böyle olayları başka yerlere çekmesin...İŞİ NE GEREKTİRİYORSA ONU YAPSIN...bunun için o kadar para alıyor çünkü...ondan daha fazlasını bekleyen yok....
bir taraftar olarak hangi programa bakacagima birakda ben karar vereyim.... senin bu programa bakmadigin belli, ozaman seninle tartismaya bille gerek duymuyorum, cünkü sen ermanin yorumlarini bilmiyorsun demekdir... ayrica lig tvye bakiyorum, cünkü adamlar mactan hemen sonra, en sicak gelismeleri sunuyor taraftara, sadece erman hocayi dinlemyioruz sanlininda( sansal büyüka degil, sanli!) yorumlari güzel ve önemli benim icin.... sen programi izledikten sonra bana söyle, ondan sonra konusuruz, simdi sen bir maca bakmazsan ben seninle maci tartismam, ve sen bir programa bakmazsan ayni sekilde o programida tartismam seninle.... ama bu konuda pek bilgin yoksa, tiganayi anlamanida bekleyemem senden... sen düsüncelerinde özgürsün, ama tigana ile ilgili düsüncelerini beyenmiyorum acikcasi...