Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2007, 18:14   #2
onurozgen
Banned

onurozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Federasyona Mail Atıyoruz!!!

Sevgili Beşiktaşlı abilerim, kardeşlerim, dostlarım

Hafta sonu oynanan Ankaragücü-Beşiktaşımız maçında öncesinde, maç sırasında ve maç sonunda yaşananlar Beşiktaşımız üzerine oynanan kirli oyunların ne ilki ne de sonuncusudur. bunlara duyarsız kalmamız beni üzdüğü kadar sizleride üzecektir diye düşünerek aşağıdaki mail'i hazırladım ve federasyona göndermeye karar verdim. Daha etkili olabilmesi ve beşikrtaşımıza verilmesi gündeme getirilen bir cezayı en aza indirmek yada engellemek belki de bizlerin bunu yapması ile olabilir (benim düşüncem). Haydi Beşiktaşlı duyarlı olalım federasyona mail yağmuru..

__________________________________________________ ________

federasyon mail adresi : [email protected]

Sayın federasyon yetkilileri malumunuz geçen hafta sonu 11.03.2007 pazar günü kıymetli devlet erkanından vekillerimizin ve Bakanlarımızın da izlediği Ankaragücü-Beşiktaş Türkcell Süper Ligi karşılaşması oynanmıştır. Bu karşılaşma önecesi, karşılaşma sırasında ve sonrasında yaşanan üzücü olaylar ve bu olayları çıkartanların görüntüleri sizlere aşağıda verdiğim. www.youtube.com sitesinin linklerinde ve fotolarda mevcuttur. Tüm sezon boyunca bir tribün dolusu taraftarı olmayan Ankaragücü klübünün bilet fiyatlarındaki rekabet ortamını bozan haksız kazanç sağlayan (Ankaragücü seyircisine 1,00 YTL, ama aynı özellikteki Beşiktaş seyircisine ayrılan trübün fiyatının 30,00 YTL olması) bilet fiyatları bizleri rahatsız etmektedir. Ayrıca kendileri ile hiçbir ilgisi olmamasına rağmen sadece ve sadece birinci görüntüdeki röportajda görüldüğü gibi olay çıkarmak ve kan dökmek amaçlı Ankara'ya gelen/Ankara'da bulunan Bursaspor taraftarlarının yaptıkları bir suç teşkil etmektedir. ikinci videodaki görüntüler insanı dehşete düşürücü niteliktedir. Bu insanlar elelrinde samuray kılıçları, döner bıçakları, demir cubuklar ve sopalar ile beklemektedirler ve bu görüntüleri bir gurur kaynağı gibi yotutube.com sitesine eklemişlerdir. Beşiktaş taraftarı ve tribün lideri Alen Markaryan birinci videoda görüldüğü gibi "biz takımımızı desteklemeye geldik, hiçbir taşkınlık yapmıyoruz" demektedir. Buna rağmen asıl amacı bir futbol müsabakası izlemek olmayan ve kan dökmek için orada bulunan Bursaspor ve bazı Ankaragücü taraftarları futbol gündemine bomba gibi düşen bu görüntülerin oluşmasına neden olmuştur.Maç boyunca edilen küfürler Tv ekranlarındaki bizleri bile hayrete düşürmüştür. Ankaragücü ve Bursaspor taraftarlarının maça geliş biçimleri, yaptıkları açıklamalar, ettikleri küfürler birçok görsel ve yazılı basın tarafından tespit edilmiştir. Gönderdiğimiz bu görüntülerinde delil olarak kullanılmasını arz/rica ederim.

1. görüntü
http://www.youtube.com/watch?v=EkZPlRjzAdk

2. görüntü
http://www.youtube.com/watch?v=BvE6Esm3_f4

foto link'i
http://img155.imageshack.us/img155/5528/b20b9386e7ae28bc9523e6dae7.jpg

"İşkence acılar unutulur. Dik yaşamak iz bırakır hayatta..."

Deniz GEZMİŞ
onurozgen Ofline   Alıntı ile Cevapla