Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2007, 16:41   #1
ferro1903
Banned

ferro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Küfürbaz Mourinho

Chelsea’nin ünlü hocasının Tottenham maçında hakeme küfrü manşetlere taşındı. Mourinho ise “Bunu hep söylüyorum” dedi

İngiltere Jose Mourinho’nun küfürünü konuşuyor. İngiltere’nin yüksek tirajlı gazeteleri The Sun ve Daily Mirror pazar günü oynanan Chelsea-Tottenham maçında Jose Mourinho’nun sözlerini manşetlerine taşıdı. Chelsea’nin 3-1 mağlubiyetten, 3-3 beraberliği yakaladığ mücadelede yer yer hakem Mark Riley’nin yönetimine çok sinirlenen Portekizli teknik adam kendini tutamayarak “O..... çocuğu” dediğini iddia etti.

‘50 KERE SÖYLÜYORUM’
Dün bir açıklama yapan Mourinho, “Ben o tarz kelimeleri maç içerisinde en az 50 kere söylüyorum. Kullandığım her 10-15 kelimede buna yakın söylemlerim olur. Kimseye hakaret etmek için söylemem bunları, sadece futbolun atmosferine kendimi kaptırıp, konuşurum. Hakem Riley kötü bir günündeydi. O çok iyi bir hakem. Ama takdir haklarını genelde aleyhimize kullandı. Liverpool maçında da bu tarz şeyler oldu. Sissokko’nun atılması gerekirken, oyunda kaldı. 10 dakika sonra Ballack’ı gözünün yaşına bakmadan attı.”

Vatan

Forum Kurallari İçin Tıklayınız
ferro1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla