Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2007, 05:42   #4
bjkemre06

bjkemre06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BİRİ BANA ANLATSIN
Click the image to open in full size.

19:10
(Tekrar)
Click the image to open in full size.
Beyazıt Öztürk’ün Kadir Çöpdemir ile sunduğu sohbet programı “Biri Bana Anlatsın”, bu hafta “Futbol dünyası”nı konuşacak.... Beyaz ve Kadir Çöpdemir, Osman Tamburacı, Rıdvan Dilmen, Kazım Kanat ve Yılmaz Vural başta olmak üzere birbirinden renkli konuklarla konuyu enine boyuna masaya yatırıp, hem tartışıp, hem soruları cevaplayıp hem de gülüp eğlenecekler!

CUMARTESİ
Önce futbol mu yoksa önce tuttuğumuz takım mı? İnsanlar futbolu önce bir spor olarak severse, fanatizm ve şiddet de yavaş yavaş yok mu olur? Son zamanlarda Türk futbolunda ilginç olaylar yaşanıyor… Üç büyüklerin en kötü futbol oynadıkları ve en çok puan kaybı yaşadıkları bu sezonda kötünün iyisi mi şampiyon olacak? Ligdeki bu performans düşüklüğü, ya milli takıma da yansırsa? Liglerimizde niçin aynı takımın taraftarları kendi aralarında kavgalar ediyor, niçin maçlarda aynı takımın taraftarları arasına polis oturuyor?...
Bir yanda "Seyirci sadece koşan futbolcularla tatmin olmaz, estetik oynayıp şov yapan futbolcular da gereklidir. " diyenler ile Bir yanda "Milli maçta sakatlanan Rüştü'nün maaşını federasyon ödesin." diyenler… Diğer yanda "Eğer federasyon Rüştü için bu parayı öderse, bütün milli maç seyircisi ben Milli Takım maçında hasta oldum diyerek para ve tedavi talep edebilir…"diyenler ve
"bir olsun, bizim olsun!..." diyenler "Futbol dünyası'nı" enine boyuna masaya yatırıp, hem tartışıp, hem soruları cevaplayıp hem de gülüp eğlenecekler!...

███████████████████████
BEŞİKTAŞ 1903
███████████████████████
bjkemre06 Ofline   Alıntı ile Cevapla