Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2007, 16:49   #3
özgür_1903
Kıdemli Kartal

özgür_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beko All Star Kadrosu Açıklandı
19.03.2007 16:03

Beko Basketbol Ligi'nde en iyileri bir araya getirecek olan "Beko All Star 2007" kadrosu yapılan basın toplantısıyla açıklandı. Takımımız'dan Cevher Özer ve Aubrey Lamar Reese All Star'da birbirleriyle mücadele edecek. Basketbolseverler tarafından yapılan oylama ile belirlenen All Star Yabancı ve Türkler Karması kadroları Swiss Otel’de düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.
Toplantıya federasyon yetkilileri ile kulüplerin temsilcileri katıldı. Oyuncumuz Aubery Reese ile Menajerimiz Burak Bıyıktay Külübümüz'ü temsilen toplantıda yer aldı.
Aubery Reese, “Bana oy vererek seçilmemi sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. All-Star’a seçilmek benim için onur ve ayrıcalık. Bu aynı zamanda bana şunu gösteriyor çok çalışmanın karşılığını mutlaka alırsınız. Bu organizasyonda yer alan herkese çok teşekkür ediyorum. Başarılı bir organizasyon olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
Beko All Star 2007 organizasyonu 25 Mart Pazar günü saat 13.30'da Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yapılacak.
Yapılan halk oylaması sonucunda oluşan Türkler ve Yabancılar Karması kadroları şöyle oluştu;
TÜRKLER KARMASI
Cevher Özer Beşiktaş Cola Turka

Cüneyt Erden Efes Pilsen
Ermal Kurtoğlu Efes Pilsen
Haluk Yıldırım Türk Telekom
İbrahim Kutluay Fenerbahçe Ülker
Kerem Gönlüm Efes Pilsen
Muratcan Güler Türk Telekom
Mirsad Türkcan Fenerbahçe Ülker
Ömer Aşık Alpella
Semih Erden Fenerbahçe Ülker
Tutku Açık Türk Telekom