Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-04-2007, 16:38   #1
-FReeDoM-

-FReeDoM- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Berkant'tan iki yıllık imza

Berkant'tan iki yıllık imza

Almanya İkinci Ligi'nde son haftalarda attığı gollerle müthiş bir dönüş yasayan Galatasaray'ın ve Beşiktaş'ın eski oyuncusu Berkant Göktan, takımı 1860 Münih ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Haber: Fatih Demireli – AjansSpor.com Almanya Temsilcisi) Son 6 haftada attığı 5 gol ile Almanya’nın gündemine oturan 1860 Münih'in başarılı forveti Berkant Göktan, sezon sonu bitecek olan sözleşmesini 2009 yılına kadar uzattı. Sezon başında Münih kulübüne transfer olan ve sezonun ikinci yarısında formayı kapan Berkant, yaptığı açıklamada "1860 müthiş bir statta oynuyor, çok iyi taraftarları var. Burada çok mutluyum ve burada gelecekte de top koşturacağımdan dolayı memnuniyet duyuyorum" ifadelerini kullandı. Kulübün yeni teknik direktörü Marco Kurz ise, "Berkant imzası ile doğru yolda olduğunu ve kulübü ile başarılı olmak istediğini gösterdi. Berkant daha çok gelişebileceğini ve daha iyi performans gösterebileceğini biliyor ve ben ona bu konuda yardımcı olmak istiyorum" açıklamasını yaptı. Berkant geçtiğimiz günlerde, Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'den forma beklediğini açıklamıştı.