Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2007, 21:36   #30
themadpol

themadpol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tigananın eksileri-vuralın artıları

tarih 21.04.2007 bjk inönü stadyumu ve doksan dakikada iki takım teknik kurmayları bakın neler yaptılar.

tigana:
- maça yine saçma bir taktikle çıktı.
-6-7 haftadır ne yaptığı bilmeyen burakı yine oynattı, bu genç çocuğu yine taraftarla karşı karşıya getirdi burakı biraz daha eritti.
-delgado 41. de gol attı tigana efendi gole sevinmedi bile.
-sahanın en kötüsü burakı oyunda tutup, maçın kaleciden sonraki en iyi oyuncusu delgadoyu oyundan aldı.
- türkiyenin en iyi golcüsü boboyu sol kanatta oynattı.
- forvet nobre satatmanıp çıktı yerine sedefi oyuna aldı.
-yine şaçmaladı ve gökhan güleçe defans ve adam markajı oynattı.
- maç boyunca kürdanı ile ağzını öyle bir kurcaladiki dişlerinin arasında bırak artık, diş etleri bile kalmamıştır.
- Burak-ibrahım akın-gökhan güleç-fahri gibi yetenekleri bitirdi.
- maç sonu açıklamasında yine bugünkü maçlardan değilde 7 maçlık periyoddan bahsetti genelde. saçmaladıda saçmaladı.

Yılmaz VURAL

- maça aslanlar gibi 2 forvetle çıktı.
- Türkiyeye kanat organizasyonu nasıl olurmuş gösterdi.
- bir futbolcu nasıl gazlanır gösterdi.
- futbolcuyla doksan dakika nasıl yaşanır gösterdi.
- Hocanın aynı zamanda yeri geldiğinde nasıl baba bile olacağını gösterdi.
- forvet çıkarıp forvet aldı. çünkü aklında sadece kazanmak vardı.
- Maçtan sonra futbolcularını tek tek öpüp kucakladı.
- küme düşer denen takımı bugünlere getirdi. türk futboluna en 3-4 genç yetenek daha kazandırdı.
- En önemlisi bu misyonerlere türk hocalarında onlardan iyi olduğunu eze eze gösterdi.

sayın yılmaz vural sizin yaptıklarınızla gurur duyuyorum. sizin avrupai bir antröner olduğunuzu düşünüyorum. ve başarılarınızın devamını diliyorum.

sayın tigana efendi. gideceniz günü duyduğum an kınaların en güzelinden 10 kilo sipariş edip yakınımda bulunan bütün bjk lilere dağıtmaya and içiyorum.

bu gecenin en güzel olayları:
murat şahin emeğin ve özverin için
delgado o mükemmel gol için
ve büyük beşiktaş taraftarı bize tv başında taraftar nasıl olur, takım nasıl tutulur gösterdiğiniz için binlerce teşekkür ediyorum.

finish:
bu takım bu oyunla, bu teknik direktörle şampiyon olursa bunun adı mucize olur diyorum.

yorumlarınızı ve eksik yerleri doldurmanızı diliyorum.
themadpol Ofline