Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2006, 13:13   #9
ayduranumut

ayduranumut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayduranumut kardeşim yazık diyorum başkada bişi demiyorum sana tıpkı Beşiktaşı içten yıkan beşiktaşlı gibi görünen ama beşiktaşa ihanet eden bazı medya mensupları gibi yazmışsın.Bunu anlamanıda bekleyemem senden, düşüncelerinede saygım var ama o insanları anlaman için iki direk arasında maç izlemen yada bir kaç deplasmana gitmen gerekir sen Çarşıya karşı olabilirsin eyvallah.Bende evinde maç izleyaen ekran taraftarına karşıyım arkadaşım
GOGOMONZO abime yanıtımdır
Bana yazık de.Eyvallah abimsin büyüğümsün.ama başka bir şey demiyorum deme.Konu ile ilgi ne düşünüyorsan yaz ki tartışalım.
maçları tv den izleyen Beşiktaşlıların Beşiktaşlılıklarını sorgulamak yerine bu kişiler neden stada gitmiyorlar veya bizler annemizi eşimizi bacımızı stada neden götüremiyoruz bunu tartışsak çok daha yararlı olabilir diye düşünüyorum.saygılar.
'eger gol atmayı kendini bi halt sanan futbolcu varsa 1 golle Beşiktaş trıbunlerinin 1 seneyi unutacagını dusunen mantıkda bi adam varsa hıc durmasın herkes bi sezon kimin ne oldugunu cok cok iyi gormusdur.Ayrıca o tezahurat oscar a deildir bize bazı şerefsizce söylem yapanlaradır kı ole olsa oscar omuzlardan ayrılmazdı istanbul`dan'
Örnek mi Tümeri alın bakalım istatistiklerine.Bakalım mı Kayseri kupa rövanş maçından önce panelde yaptığı konuşmalara ve bunların internet forumlarındaki yansımalarına.İki haftada rüzgar nasıl tersine dönmüş.İki haftaönce Tümerden kötüsü yoktu şimdi Tümerden iyisi yok ki askerlik sorunu için içişleri bakanının oğlu devreye giriyor.O golleri Sergen atsa bu kez aynı filmi ters çevirip tekrar izlemeyecekmiydik eser kardeşim.
ayduranumut Ofline   Alıntı ile Cevapla