Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-04-2007, 11:39   #1
sarideli18
Banned

sarideli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizce Çarşı satılık mı??

Son günlerde bazı insanlar Çarşının satılık bir grup olduğunu söylüyorlar. Aslında Beşiktaş maçlarında en zevk aldığım şey kapalı tribünü izlemek olurdu gerçekten çok güzel tezahurat yapıyorlar bu noktada herbir ferdini teker teker kutluyorum ama son 2 maçta yani Sakarya deplasamanında (okulum İzmitte olduğu için sınawda çıkar çıkmaz son anda yetişmiştim) ve antalya maçında gördüğüm bazı olayların bende yarattğı etki ile artık benim de kadam da ister istemez farklı komplo teorileri yer etmeye başladı. Hatta özellikle son maçtaki bazı insanların tutumunu canlı gözlerle görmem bu komplo teorilerine süphesiz inanmamı sağlıyor. Mesela Çarşı grubunun çok çok büyük bir bölümü maçlara bedava giriyor peki nasıl ? Yönetimin izni olmadan kim bedavaya maça girebilir ? Kime bedavaya kombine werilir ?? Peki yönetim niye bedavaya bilet wersin ?? Çıksınlar tezahurat yapsınlar diye mi ??tabiki hayır !! Yönerim arkasına eğer Çarşı gibi güçlü bi taraftar desteğini alırsa bana inanın Beşiktaş 10 cu bile olsa bu yönetim yani Yıldıırm Demirören yine başta kalır !! kaç defa şahit oldum Tigana we yönetim aleyhine tezahurat yapanları neredeyse döveceklerini !! Bu Beşiktaş'ın istikrarı için mi ?? tabiki hayır, yönetimden aldıkları talimat gereği !! Onlar yönetim we Tigana aleyhine kimseyi konuşturtmayacaklar,tezahurat ettirtmeyecekler ki maçlara bedavaya girebilsinler..Aslında bunu çoğu kişi bilmiyo çarşının içinden..Çünkü onlar Alen abileri ne derse onu yaptıkları için Alen isterse ilk yarı yönetim istifa die bağırırlar ikinci yarı i love you Tigana derler...Ama ne olursa olsun takım kötü de oynasa hoca takımı sallamayıp beşiktaş klübünün itibarıyla da oynasa onların aleyhinde hiç konuşmayıp hep arkalarında durarak başarısız insanların gitmelerini engelleyip beşiktaşı başarısız insanlarla beraber başarısızllığa sürüklemenin pek de temiz bir taraftarlık bilinci olmadığı aşikardır.
Gelelim açtığım konun cewabına..Ewet Çarşı grubu satılıktır çünkü bedava bilet werenleri koruyup kolluyorlar ancak beşiktaşın menfaatlerini düşünmüyorlar..Ben inanıyorum ki Yıldırım Demirören hepsine numaralıdan kombine werse bunlar şampiyon Fener die bile bağırır...Ewet suçlamalarım çok ağır ama hepsini kendi çıplak gözlerimle görüp etüt ettiğim için burada açıklıyorum.Bu düşünceler benim kafamda aylardır hatta bi kaç yıldır war ama ilk defa bu son maçlar sonrasında kafamdaki düşünceler hakkında bu kadar eminim...İşte bu takım böyle Anadolu takımı halibe getiriliyor arkadaşlar..Allah bizi Beşiktaş klübüne bilerek weya bilmeyerek zarar werenlerin şerrinden korusun. Tabiki eğitimsiz ve kişilisiz,medeniyetsiz,cahil insanlar topluluğundan oluşan Çarşı grubu bilmeyerek zarar werir..Ama içlerindeki eğitimli insanlara sesleniyorum niçin beşiktaşın bu içine düştüğü durumu gördüğünüz halde ses çıkarmıyorsunuz kişiliğini ortaya koymuyorsunuz ???