Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-04-2007, 18:28   #5
sarideli18
Banned

sarideli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çarşı grubu eğer gerçekten de Beşiktaşlı ise o zaman Rıza Çalımbay lehine tezahurat yapsın ! Ziya hocalar,Samet hocalar,Ertuğrul hocalar dururken biz niye Tigana gibi hocalar getiriyoruz Türkiyeye ?? Madem getireceksin o zaman Morinho'yu getir,Capello'yu getir,Luis Van Gaal'i getir ama getirdiğin hoca we oyuncular fıs çıkınca da onları korumak ve kollatmak için taraftara bedava bilet werip onları satın alma !! Mesela Burak tüm taraftar tarafından yuhalanırken bi tek kapalı tribün alkışladı ben zaten Burak'ı yuhalayın demiyorum o çocuk da genç daha psikolojisi çok bozuk kaç zamandır bu yaşta sahip çıkmamız gerekir ama o tribünün Burak'ı ıslıklamamasının nedeni bu güzel düşünceler değil sadece yönetimden alınan Hocayı ve yandaşlarını koruyun onlara laf edenleri dövün bıçaklayın öldürün linç edin sizin de klasınıza bu yakışır emirleridir.. Eğer arkalarında yönetim bunları istemese o grup böyle gencecik bir futbolcuyu tüm maç boyunca protesto eder we çocuğun kariyerini bitirirdi..İşte bunlar yanlış olan şeylerdir ve sadece bir satılmışlık örneğidir..ben burada hiçkimseye kişisel bir atıfta bulunmuyorum zaten kimseyi de tanımam ama bu anlattıklarım acı gerçeklerdir..Lütfen, bir işi layık olmayana vermeyiniz..O işi beceremeyenleri kollamak için de ne kişiliğinizden ne de karakterinizden ödün wermeyiniz...