Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2007, 09:46   #20
gulcemal
Eagle dragging on Smoking

gulcemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalizma1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sonunda bazı arkdaşların istediği oldu tigana gitmeye karar vermiş bu haber ne kadar doğru bilinmez ama sonucta böyle bir gerçek var tigana gidecek takım ii oynamasa bile gayet disiplinli ve kontrollü oynuyordu sezon başında bu takım 4. veya 5. olursa dua edelim diyenler fener bizi yener fener şampiyon olur gs bizi yener diyenler sonunda istediğiniz oldu ben sezon başında burda o özgür modla bu takım şampiyon olcak formalar ve bayraklar şimdiden hazırlansın inanıyoruz buna dediğimizde sadece sabır gerekli dediğimizde inanmayanlar olmuştu ama neyse sonucta beşiktaşımız kazandı inanıyorum ki 2 kupayıda kazancaz ve şampiyon olcaz SEZON BAŞINDADA SÖYLEDİĞİM GİBİ HEP DESTEK TAM DESTEK (bu maçta feneri yeneceğimizi biliyorum ama kazara yenl,isek bile şampiyon oluruz çünkü onların daha zor maçları ve tehlikeli maçları var) umarım bundan sonraki teknik direktörlere biraz saygı ve sabırlı davranırız beşiktaşlılık bunu gerektiriyor en büyük örenek her zaman verdiğim gibi şampiyon olsada olmasada 3. de olsa 5. de olsa manchester united 21 senedir alex ferguson kovmuyor göndermiyor ama biz şampiyon yapanteknik direktörü bile kovmayı düşünüyoruz bırakın sistem bi otursun bakın takıma disiplin geldi emin olun ii top oynamada gelcek sadece tecrübe ve zaman gerekli bizde şampiyonluk yaşamış 3-5 futbolcu var tecrübesiz ama fenerde veya gsde 10 futbolcudan fazla şampiyonluk yaşamış oyuncu var bence bu kadar genç kadroyla bile bu biraz başarı sayılır arkdaşlar tigana giderse yerine gelecek adama bari sahip cıkalım tiganaya yaptıgımızı ona yapmayalım bari gelecek adama küfür etmeyelim güvenelim ve zaman tanıyalım inanın yönetim bize yakışan bir teknik direktör getirecektir ona sevgimizi ve saygımızı gösterelimki uzun yıllar bize hizmet etsin umarım beni anlarsınız bir yanlışım olduysada şimdiden özür dilerim !!!

not = bence adam tam bir profesyonel bakın sergeni cordobayı gönderdi tümer gitmseysedi onuda gönderecekti disiplini bozuyor die ailtonu gönderdi sonunda ne oldu disiplin geldi takım ii top oynamasada disiplinli bir sekilde 90 dakika mücadele ediyor ceza verdiği ibrahim akın gibi futbolcularda görevini yerine getirnce böyle oynuyor işte
Biz sesimizi burdan duyurabildiysek ne mutlu bize ama tigana zaten futbolu bırakacaktı adam geldiği gun soyledı bunu ,bu son gorevım bundan sonra kendımı afrıkadakı kımsesızlere adıyacağım dıye!!!

gulcemal Ofline   Alıntı ile Cevapla