Konu: YAZIKK.....
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2007, 16:18   #1
karapancare

karapancare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YAZIKK.....

Yazık bu taraftara,bu camiaya, yazık bu aşıklara... Dün gece inanın gözyaşlarımı tutamadım,adeta sel olup aktı. Ama ağlamamın nedeni bu takım deil, bu taraftardı, bu boşa giden binlerce güldü,o gece sadece BEŞİKTAŞ uğruna atan kaplerdi.. Sizce yazık deil mi?

Yazık değil mi BEşiktaş uğruna, 200 ytl bir bilete 750 ytl veren insanlara? Bunun açıklaması var mı? evet var var..

Birincisi deli olmak ikincisi sırılsıklam aşık olmak.. Orda olanlar aşık olanlardı, orada olanlar ferhat ile Şirin arasında ne varsa beşiktaşla arasında öyle bir bağ olanlardı.Orda 40bin kişi vardı kazanmaktan başka hiç birşeyi düşünmeyen..Orda bir mabed vardı ölümsüzlüğe uzanan, orda bir kabrisatan vardı içinde fener gömülü,orda ordu vardı atılan golün şaşkınlığını atlatamayan, orda azrailler vardı fenerin canına okumak için bekleyen, o sahada ben vardım kazansakda şampiyonluk turu atalım diyen...

Olmadı kazanamadık , belki nasip değildi. Atamadık şampiyonluk turunu, olsun biz hep arkalarındayız. En başında demedik mi "sana gelmediğim gün ölmediğim gündür" en başında demedik mi "bu sevdadan vazgeçersek Allah belmazı versin" diye...

Ben ne olursa olsun hep arkasındayım,sevgimdem milim eksilmeden, hatta kat kat artarak. Bidaki sene beşiktaşım uğruna sesimi ksımadığın her gün ömrümden bir gün eksiltmeyi kabul edecek kadar...
karapancare Ofline   Alıntı ile Cevapla