Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-05-2006, 20:07   #1
zamorano

zamorano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation Bizi bir tek CARVALHO kurtarır.

Yönetim herkes gibi benide şok eden bir kararla Marcio Nobre'yi transfer etti.Ne yazık ki artık yapılabilecek bir şey yok.Demekki yeni sezonda takımın Fransız ekolüne uygun kurulacağı haberleri tümüyle palavraymış.Ben yazıp çizilenlerin aksine Bobo'nun da takımda kalacağını düşünüyorum yani yönetimin transfer politikasına bakacak olursak takımda Fransız mransız değil hep güney amerikalı olacak.Madem böyle bir yol çiziyorlar o zaman orta sahaya CSKA Moskova'yı geçen yıl tek başına lig ve UEFA şampiyonu yapan Daniel Da Silva Carvalho'yu mutlaka transfer etmeliler.Nitekim ancak böyle nitelikli bir oyuncuyu alarak kendilerini affettirebilirler.Şimdi bazıları diyecek ki ''Carvalho çok pahalı Abramovich onu satmaz,falan filan.........'' ben anlamam arkadaş Nobre'yi almak için neredeyse 4 milyon doları gözden çıkaran bu yönetim gerekirse 10 milyon dolar harcayıp Carvalho'yu almalıdır.Ocak ayındaki kongrede rezil bir yenilgi alarak koltuklarını kaybetmek istemiyorlarsa böyle bir süper yıldızı almaktan başka çareleri yok.Hem Delgado'yu hemde Carvalho'yu birçok kez seyretmiş biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Carvalho ,Delgado'yu yetenek bakımından ayağında top diye oynar.
zamorano Ofline