Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2007, 23:05   #1
antibiotic

antibiotic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ERMAN TOROĞLU' maç için ne demiş... .HADDİNİ BİL ERMAN!!

ERMAN TOROĞLU diyor ki;

YEDİRMEZLER BÜLENT...
Sevgili Bülent KORKMAZ yıllarca G.Saray'da futbol oynadın.K.Erciyes'e geldin,takımın rengini değiştirdin.Herkes ''K.Erciyes ligde kalsa'' diyor.Dün gece kupayı alacaktın Ama onu ne sana ne K.Erciyes'e yedirmezler.
G.Saray'da oynarken hakemler nasıldı.teknik adamlık yaptığın takıma karşı nasıl?Her halde ikisinin arasında çok büyük fark olduğunu anlamışsındır.İşte Bülent, Türkiye'nin gerçeği bunlar.Ben, İsmet ARZUMAN ve o kafadaki hakemler yüzünden futbolculuktan sonra hakemliğe soyundum.Yorumcuyum haal bunlarla başedemiyorum.
Dün gece iki tane net penaltı verilmedi.Bir tanesinin Dk. 86 yani BEŞİKTAŞ'ın çıkarma şansı çok zor.Sence görmedi mi?Dün gece neleri gördü, onları neden görmesin.Peki niye vermedi?Sevgili Bülent, onu protokol tribününde oturan Haluk ULUSOY'a veya Arzuman'ı tayin edenlere sor...Onlar iyi bilirler.
İYİ OYNAMAYAN KAZANDI diyor; (ve devam ediyor)

Fortis Türkiye Kupası finali oynanıyor.Sahadakilerden biri şampiyonluk,diğeri kümede kalma mücadelesi veriyor.Birisi baştan ikinci diğeri sondan ikinci.Birinin teknik damı ve transferleri milyonlarca dolar,diğerinin toplamı belki 2 milyon dolar.Peki futbol olarak fark var mı?Hangisi daha dertli top oynuyor?K.Erciyes.
Beşiktaş'ta dün gece iki tane oyuncu var.Biri hem defansta hhem hücumda inanılmaz oynayan SERDAR, diğeride BOBO. Ama maçı ve kupayı daha iyi oynamayan kazandı.olsun,biz alışkınız.Bülent KORKMAZ'da yavaş yavaş alışacak...