Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-05-2007, 00:53   #29
cinar sergen yilmaz

cinar sergen yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

once oku sonra yorumla!

ben derin konulara girmedim, sadece benim Sinanin tepkisini yanlis bulmadigimi yazdim ve onun dusuncelerine katiliyorum dedim. sen daha hala cakici yok lucescu yok sabote (bunuda ilk defa duyorum) falan tarihi karistirip yaziyorsun. saniyorum ne zaman Sinan Enginin lafi geciyorsa forumda bunlari yaziyorsundur! takilmis bir plak gibi ayni seyleri yazar durursunuz.

saygilar
Kerem

quote=kartalizma1903;328124]arkadaşım tigana çımış beşiktaş hakkında kötü bir söz mü söylemiş beşiktaş hakkında atıp tutmuş mu başkaları gibi bize 7. milyon euro kazık atmadı ama yinede adamdan nefret ediyorsunuz tamam o sizin düşünceleriniz ama sinan engin bu kulüpte çalışmıyor ve beşiktaş teknik direkötörüne arkdan oyunlar oynayamaz kendi verdiği listedeki futbolcuları tigana beğenmedi diye bizim teknik direktörümüze laf söyleyemez herkes istediğini düşünmekte serbest AMA SUNU UNUTMAYIN ŞAMPİYONLUGUN KAÇTIGI SENE ALAADDİN ÇAKICI SİNAN ENGİN İŞBİLİRĞİ VARDI KISACASI SİNAN ENGİN TAKIMI İÇTEN SABOTE ETTİ LUCESCUNUN ARKASINDANDA BİR SÜRÜ LAF SAYDI KORKOK FALAN DİYE bu adam beşiktaşa yakışmıyorr yakışmayacak hareketler yapıyor[/quote]
cinar sergen yilmaz Ofline   Alıntı ile Cevapla