Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2007, 11:58   #21
havali_cocuk

havali_cocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
dartheagle´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya Fenerbahçe ye tepki göstermek ayrı şey kendi güzelim stadımıza zarar vermek ayrı şey neden stadımızı yakalım ki bana çok saçma geliyor biz gs seyircisi gibi ezikler gibi başarısılıklarda takımımıza direk zarar veren seyirci kategorisinde olmamalıyız sevinmek için sevmedik lafını boşuna söylemiyoruz madem o kadar meraklısınız holiganlığa bunu bjk ya zarar vermeden yapabiliyorsanız bari öyle yapın stad yakmaya kimsenin hakkı yok...
Eğer bizim yöneticilerde afedersin kıçına koltuk yapışmış gibi oturur ve başarısız olursa göz göre (şikesarayın yöneticileri gibi) ve taraftara laflar atarsa (Allah göstermesin) şikesaray gibi olmasada (yinede bilinmez, her insanın sabır noktası var) bunlarda olur merak etme... Sevinmek için sevmedik lafını boşuna söylemiyoruz haklısın ama kimsenin de tapulu malı değil BEŞİKTAŞ KULÜBÜ, bunları bilen yönetim istedik biz herzaman... Ve her kulüp.. Taraftarsız takımın ne anlamı var söylermisin?????? Nice yöneticiler gelir geçer, nice insanlar gelip gider.. Taraftar her zaman haklıdır, tıpkı müşteri gibi...

Bizim empati yaparsak, geleceği olmayacak bir çocuğun olmasını istermisin.. Tabiki hayır.. Yönetimde böyle olmalı.. Hatta daha ince detaylı düşünürlerse kendilerini sorgulamalı.. Benden önceki yönetimler daha başarılıydı ama neden ben değilim demeliler kendilerince.. Başarısızlığıda görünce o kadar insanı kahretmeye hakkım yok diyip çekip gitmeliler..

Dün geceki iki eziğin taraftarlarından şaibesaray taraftarlarının yaptıklarını doğru buluyorum.. Daha önceki haftalarda yönetimi defalarca istifaya çağıran taraftarları dinlemeyen yönetime bu şekilde bir tavır koymuşlar.. Ayrıca ilk maçın intikamına yemin etmişler.. Kendi çöplüklerinde her türlü kavga, şiddet mübağdır diyen ezikbahçe taraftarlarına ve futbolcularına derslerini vermişler.. Birde üstüne üstlük kendi ruhsuz futbolcuları (deplasmanda taşları, sopaları, yedikleri dayakları) unutup rakip ezikbahçe takım oyuncularıyla sarmaş dolaş, çayır çimen çay, kahve, okey oynarak, kanka olaraktan taraftarı çıldırmış haddine getirmişler...

Sende, bende olsaydım aynı durumda bunu herkes yapardı.. Geçenlerde Alen Abimizin (Akşam gazetesinde verdiği röportajdaki gibi) küfürüde şiddetide en alt düzeye indirmeye çalışıyoruz ama bazı anlar oluyor ki;

Gazeteciye sormuş, kar gibi bembeyaz yıkadığın çamaşırlarını asıyorsun o kadar emekten sonra ve üzerine bir başkası tarafından çamurlu bir cisim atılıyor. Ne yaparsın demiş???

Gazeteci direkt; Allah bela ....... devamını getiremimiş

Alen Abimizde; işte görüyorsunuz ki, Allah belasını versin der ve belkide küfürleri edersiniz demiş......

Saygılar Kardeşim..

Etikete Gerek Yok EskiLer Bizi Tanır .!

Konu havali_cocuk tarafından (20-05-2007 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir..
havali_cocuk Ofline   Alıntı ile Cevapla