Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2006, 21:04   #1
zamorano

zamorano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation Batan geminin(Juventus)malları

Beşiktaş'ın renktaşı olmasına rağmen bu Juventus denen takıma ezelden beri gıcığım var.Nitekim Juventus'un başına gelenler nedeniyle İnter,Milan ya da Roma taraftarlarından daha çok ben sevindim.Eeeeeee boşu boşuna rakip takım taraftarları bu ibnelere Juve Mafia demiyorlar.İşte en sonunda Allah belalarını verdi.Peki Beşiktaş'ın bu olup bitenlerle ne ilgisi var diyeceksiniz?Şöyle bir ilgisi var:Eğer juve yediği haltlar nedeniyle küme düşürülürse(ki düşürülecek)oyuncularının serbest kalma olasılığı yüksek.İşte bizde bundan yararlanıp en azından bir iki adamlarını kapsak harika olur.Gerçi büyük Avrupa kulüplerinin bu oyuncuların üstüne piranalar gibi üşüşeceği bi gerçek ama akıllı davranırsak bizde pastadan payımızı alırız.Benim gönlümden geçen ilk kartal adayı ise Zambrotta.Juve'nin kuşbeyinli teknik direktörü sırf Camoranesi denen zibidiye ekmek yedirmek için Zambrotta'yı asla oynamaması gereken solbek pozisyonunda bozuk para gibi harcıyor.Biz onu alsak ve gerçek yeri olan sağ açıkta oynatsak herhalde Türkiye'de anasını ağlatmadığımız rakip sol kanat kalmaz diye düşünüyorum.Ben sağ açık pozisyonunda bize gelmesi gündemde olan Mehmet Topuz'u da beğenirim ama takdir edersiniz ki Zambrotta'nın yanında onun sözü bile edilmez.

HADİ LAN YÖNETİM YAP BİR GÜZELLİK

Konu zamorano tarafından (24-05-2006 Saat 15:19 ) değiştirilmiştir..
zamorano Ofline