Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2007, 13:31   #25
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
sarideli18´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Her insanın hataları wardır, her teknik direktöründe ancak önemli olan kazanılan başarılardır. Sergen'le Tümer'i Lucescu birbirine düşürmedi bunu nerden çıkarıyorsun ?? Lucescu Illie'yi getirirken hatalı da Pancu gibi bi değeri kazandırıken niçin alkışlamıyorsunuz ? Dikkatinizi çekerse İllie dünya çapında bir oyuncuydu fakat kimse kahin değil ki adam geldiğinde başarısız olsun !! Sen İllie gelmeden önce bu adam işe yaramaz gelmesin dediğini hatırlıyormusun ?? Çok saçma bir iddia daha yönetim Kluivert'ı getirecekti Lucescu istemedi...Ya kardeşim sen inanıyormusun dünya yıldızı oyuncuların Türkie gibi 4. sınıf bir ülkeye geleceğini ?? Madem Lucescu istemedi Kluivert'ı da Fener Cimbom niye alamadı ?? Onlar da uğraşmadı mı almak için ?? Tamam almadı da çok mu kötü oldu ?? Rekor puanla şampiyon olduk.. Takımda kimseye söz geçiremedi lafı nereden çıktı asıl bu iddiaya anlam weremiyorum ! Tamam öncekiler neyse de bu iddia bugüne kadar antilucescular tarafından bile ortaya atılmamıştır. 3-5-2 taktiğine de taktıysan eğer o taktikle Chelsea'yi yendik ! Lucescu'nun klasik taktiği zaten 3-5-2 idi..Sen git her maçı 3-5-2 ile kazan sonra bi maç yenildin diye 3-5-2 yi eleştir..o zaman kusura bakma ama kazandığı maçları da eleştireceksin..Inter'den kovulmuş olabilir ama Samet aybaba weya diğer gündemdeki hocalar Inter'in malzemeceliğini bile yapamamış hocalardır. Bir insanı suçlarken mantıklı nedenler atın lütfen ortaya. Ben bu eleştrilerin hiçbirini sağlıklı bulmuyorum. Mesela 3 defans yaptığını we tek forvetle çıktığını eleştirseniz haklısınız diyecem ama yapılan eleştiriler hep başarının ardında başarısızlığın yattığını savunan insanların ki gibi..Herşeyden önce unutmayalım ki 3-5-2'lerle , illi'lerle, alınan kırmızı kartlarla, tek forvetlerle kazanıldı bu başarılar...Lazio'dan fark yememiz lazımken, Chelsea'den 15 yememiz lazımken,Valencia'dan 25 yememiz lazımken kurt Luce sayesinde yensek de yenilsek de başımız dik ayrıldık micadelelerden..Gidip Bükreşlere Zenitlere ezilip weda etmedik kupalara..Bana Lucescu'dan daha başarılı olmuş daha ariyerli bir hoca söyleyin ben d esize Luce gelmeisn diyim..( Jose Mourinho weya Rafael Benitez olabilir )
ilie gelmeden önce 6 ay sakattı bunu bütün türkyie söyledi saakt adamı ne yapcaz die valencia da sakatlanmıştı 6 ay top oynamayan bir adamı getirdik adam form tuttu derken sezn bitti ve şampiyonluk gitti 2.lucescu chelsea maçında 3-5-2 oynamamıştır 3. ben 1 maça bakmıyorum genele bakıyorum tamam lucescu büyük adma dı ama hataları oldu birdaha gelmesi iyi olmaz dedim 4.o fener maçında 3-5-2 çıkmak intihardı serhat ve tuncayı 3.5.2 sistemler nasıl durdurcaksın 5. sampiyon oldugumuz sene çok mu rahattık bir hatırla elazığ maçında son dakikada zago attı trabzon maınad sondakikada pancu attı kocaeli maçında hakem 3 dk uzatma verdi 5 dk uzattı 88 de ahmet yıldırım 90+4 de dursun attı denizli maçında sergen frikikten attı so ndakkalarda sanki ozamanlar çok rahat izliyorduk maçlar ben lucescuya kötü demiyorum iyi ama onun devri bitti diyorum İNTERDENDE KOCVULDU BİZDENDE GS DENDE şimdidde shaktarla uğraşıyor yok hakem yok federasyon baskanın bilmem kimin kardeşi falan diye durmadan cocuk gibi ağlıyor sen eğer türkiyeye ÇAVUSECKU BEŞİKTAŞA KÖPEK DİYEN BİRİNİ KABUL EDİYORSAN HELAL DİYORUM bu arada kluivert ve hasselbenk olaylarıda gerçek