Konu: BOBO'YA ZAM
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-05-2007, 18:45   #18
AsiLKartaL1903

AsiLKartaL1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
syhbyz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar tamam bobo bu senenin en öne çıkan futbolcularından biriydi ama abartmıyor musunuz? öne çıkması biraz da takımın çok kötü olmasından kaynaklandı. evet bobo gelişim çağında olan ve özellikle bu sezon üstüne çok şeyler koynuş bir futbolcumuzdur ancak biraz sivrilince menejerinin zam istemesi, yoksa avrupaya götürürüm demesi bence hak verilecek bir davranış değil. asıl önemlisi buna destek verilmesi şık değil. katılmayanlar olacaktır mutlaka ama şahsi düşüncem budur.
bence çooook haklısınn..!çok büyütüyolar boboyu..dersin bulunmaz hint kumaşı..!o kadar büyütmeyin en fazla avrupanın orta sınıf takımlarını fprveti olur ve bence milltin ediği gibi yok ilerde brezilya milli takımında oynayamaz...avrupalı takımlr çok zeki ve işi biliyorlar iyi futbolcuları daha 15 yaşında keşfediyorlar..boboyu abartmayın kabul ediyorum bu sene takımın en iisiydi ama bence satıp daha iyisini alırsak hayır demem..!ayrıca 10 milyon euro veren var haberleri asılsız..ben böle düşünüyorum