Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2007, 20:08   #15
Buelent01

Buelent01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayip Be!!

Alıntı:
akkernic´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Türlü tartışmaların ardından Sağlam imzayı attı. Atmasına attı da, hemen bilinen ağızlar homurdanmaya başladı bile.
Bunlardan biri de Bay Kazım Kanat.
Adam daha göreve başlamadan, ne eşinin türbanı kaldı, ne de muhafazakar görüşü. Yapmayın, ayıptır.
Beşiktaş gibi bir camiaya Teknik Direktör olmuş, geçmişten bugüne kalitesi ortada, aynı zamanda efendiliği tüm spor kamuoyu tarafından bilinen birine, sırf ideoloji olsun diye bu tip saldırılar ancak bize zara verir. Ama Bay Kanat bunları anlamayacak kadar sığ düşüncelerle dolmuş.
Beşiktaşlı duruşumuzu sarsan bu tür ifadelere lütfen aldanmayalım.
Ve bu duruşa yakışan biçimde Takımımıza sahip çıkalım, destek olalım.
Kimse Kazim Kanat i sevmek zorunda degil bunu anladim da sen sacmalamissin be hocam.
Kazim Kanat in SPORX teki yazisini okudum.Adam Ertugrul un karisinin basörtüsüyle ugrasmiyo.adamin dedigi "Ertugrul"un esinin basörtüsü nedeniyle Besiktas i ve Ertugrul"u yipratmaya calisacaklar ve buna da basladilar zaten"
Adamin dediklerine sonuna kadar katiliyorum,her ne olursa olsun bu takima cok erken geldi..
Iste asagida yazisindan bir bölüm,Okuyun bakalim gercekten adamin ertugrul karsi bir durusu var mi yok mu??

KAZIM KANAT

ERTUGRUL SAĞLAM NE YAPAR
Bir soruya bilmiyorum demekten bıktım.
Çünkü; Önümü göremiyorum.
Şimdiden bir tavır alıp Beşiktaş ve Ertugrul Sağlam’a zarar veririm diye susuyorum.
Elbette: Başkan Demirören’in, “Beşiktaşlı olan herkes Ertugrul’a destek vermeye,sahip çıkmaya mecburdur...” sözünü ciddiye almıyorum.”
Bu yazacaklarımı Ertugrul Sağlam’a da söyledim. Dedim ki, başarılı olmazsan seni üç ay sonra kapının önüne koyacak kişi Başkan Demirören’dir...
Şunun adını koyalım;
Beşiktaş risk aldı..(İşler kötü giderse olağanüstü kongre..)
Ertugrul Sağlam risk aldı. (İşler kötü giderse kendisini toparlayamaz)
Gelinen nokta şu;
Beşiktaş yeni bir antrenörü üç günde bulur.
Ertugrul ise ömür boyu bir daha Beşiktaş’ı bulamaz...
Öteki konulara gelince:
Ertugrul Sağlam bu soruların muhatabı olmaya devam edecektir.
Çünkü türban sorunu Beşiktaş’ın değil, Türkiye’nin sorunudur.

Konu Buelent01 tarafından (03-06-2007 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir..
Buelent01 Ofline   Alıntı ile Cevapla