Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2006, 19:34   #1
zamorano

zamorano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile Yeni Kıvanç Oktay'ımız Hayırlı Olsun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi Kıvanç Oktay adlı futboldan anlama özürlü yöneticimiz son iki yılda transfer konusunda yediği naneler nedeniyle kendisine karşı oluşan büyük nefrete dayanamayıp bu işlerden tümüyle elini çekme kararı aldı , bana sorarsanız çok da iyi etti.Yalnız şu eski sözü unutmamak gerekir diye düşünüyorum;GELEN GİDENİ ARATIR.
Kıvanç faciasından sonra transfer filmindeki yeni aktörümüz Murat Aksu.Takip ettiğim kadarıyla bu beyfendi her transfer hareketinde baş rolde.2.başkan olarak bu işlere onun bakmasını doğal karşılayabilirsiniz ancak benim fark ettiğim ve fark etmekten de fena halde rahatsız olduğum konu bu adamın tıpkı Kıvanç Oktay gibi hiç olmayan futbol zekasına güvenerek kendi kafasına transfer maceralarına dalmasıdır.
Kiminiz bu yıl gelen adamların Jean Tigana'nın arzusuna göre olduğunu düşünebilir.Emin olun ki bu düşünce palavradan ibaret.En tipik örneği ise Baki Mercimek transferidir.Nitekim Murat Aksu bu oyuncuyla ara transfer döneminde zaten anlaşmıştı(Yani Tigana gelmeden çok önce).Peki Tigana tamamı fiyasko olan bu yılki transferlere niye izin veriyor?Çok basit , tabii ki çaresizlikten.Çünkü ne de olsa futbolu ondan daha iyi anlayan muhteşem bir yönetici topluluğumuz var!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bendeniz 28 yaşındayım ve anlayacağınız üzere Beşiktaş'ı uzun yıllardır takip ediyorum.Ne yazık ki kulübümüzde bazı hastalıklar hiç bir zaman tedavi edilemiyor.İşte benim bunca yılda Beşiktaş'la ilgili öğrendiğim temel konulardan biri de bu.Ama olsun biz bunca yıl CEFA çekmeye alıştık , elbet Sefa süreceğimiz günlerde gelecek(Tabii sözünü ettiğim tipte adamlar bu kulüpten tümüyle temizlendiği gün)
Sözün özü NURTOPU GİBİ BİR KIVANÇ OKTAY'IMIZ DAHA OLDU.Eeeeeeeee ne diyelim , Allah analı babalı büyütsün!!!!!

AMİN
zamorano Ofline